Salon için kısa tül perde modelleri

Normalde uzun ve gösterişli perdelere alışkınız, ancak kısa perdelerin kullanıldığı oturma odaları ve yatak odaları için harika bir seçenek var. Aynı etkiyi çok daha azıyla yaratabildiğinizde fazladan metrelerce kumaş harcamanıza gerek kalmaz.

EVDE KISA PERDELER İÇİN EN İYİ İPUÇLARI VE ÖRNEKLE

Gerçek şu ki, bir gelinliğin kuyruğu olduğu sürece abartılı perde stilleri geçmişte kaldı ve biz geçmiş  stili değil,

Yeni, güncel ve trend olan kısa perdelerdir.

Bir önceki yazımızda mutfak için kısa perdelerden bahsetmiştik ama bu tarzın sadece mutfakta kullanılmakla sınırlı olduğunu düşünmenizi istemiyoruz, tam tersi! Oturma odası ve yatak odası dahil tüm ev için harikalar. Ve tam olarak bu seçenekler üzerinde özellikle bu fırsatı inceleyeceğiz.

Kısa Perdeleri Her Ortamda Birleştirmek

Bahsettiğimiz gibi, kısa perdeler geleneksel uzun perdeler kadar estetik ve güzel bir seçeneği temsil eder ve hatta önemli bir tasarrufu temsil eder, çünkü uzunluklarındaki metrelerin azaltılması, yaratılma maliyetinde ve dolayısıyla atadıkları fiyatta bir azalma anlamına gelir.

Perdeler, herhangi bir alana özel bir dokunuş sağlamaya hizmet eder ve oturma odası için perdeler söz konusu olduğunda, bu alan elbette oturma odasıdır. Ve bu genellikle çok önemli bir ortam ve evde o kadar belirgindir ki, başka herhangi bir alana göre çok daha düşünceli dekorasyon detayları gerektirmesi şaşırtıcı değildir.

Ve salon için perdelerin kısa olması daha az heybetli olacakları anlamına gelmiyor, tam tersine farklı bir tarz sunacak ve aradığınız şeye bağlı olarak odanın odak noktasını temsil edebilirler. tüm oda veya daha doğrusu başka herhangi bir noktanın tamamlayıcısı olarak hizmet eder.Daha önce karar vermiş olduğunuz dikkat, o alana sahip olacaktır.

Her şey onları nasıl kullanacağınızla ilgili. Ayrıca yatak odası için kısa perdeler kullanıldığında da olur.

İster bir kraliçe odası, ister genç odası olsun , herkes kısa bir yatak odası perdesi ile harika görünecek!

çeşitli stiller var

Oturma odası perdeleri ve kısa yatak odası perdeleri, çok yönlülüklerinin büyük avantajına sahiptir. Ve onlar için alabileceğiniz renk, kumaş ve genel olarak stil çeşitliliğinin sınırı yoktur.

Evinizi ne kadar klasik ve geleneksel, ne kadar çılgın ve abartılı bulursanız düşünün, sizin için kısa perdeler var!

Her şey onları seçtiğiniz ortamda uyandırmak istediğiniz şeye göre birleştirmek ve dilerseniz daha da ileri gidebilir ve satın almak yerine zevkinize göre ve mekana göre belirli özelliklerle yaptırabilirsiniz. ve istediğiniz tarz.

Ancak bunları kendi başınıza yaptırmanın çok zaman ve emek gerektireceğini düşünüyorsanız ve bir mağazadan satın almanın basitliğini tercih ediyorsanız endişelenmeyin! Bir mağazaya gitmek seçeneklerinizi sınırlamaz ve düşündüğünüzden çok daha fazlasını bulacağınızı ve hatta kendi başınıza yapsaydınız hayal gücünüzün yaratmanıza izin vereceğini garanti ediyoruz.

Ölçümler Önemlidir

Yatak odası veya oturma odası perdeleri için kısa perdelerinizi satın aldığınızda, pencerelerinizin ölçülerinin ne kadar olduğunu bilmeniz son derece önemlidir, böylece doğru ölçüyü satın aldığınızdan emin olabilirsiniz ve sonuçta perdeler ile sonuçlanmaz. çok kısa (ya da belki çok uzun)

Ölçüler önemlidir, dekorasyon dünyasında her zaman olmuştur ve genel olarak doğru boyutta mobilya alırken veya sahip olduğumuz alanı nasıl kullanacağımızı bildiğimizde önemlerini genellikle sahip olduğumuz metrekarelere göre ilişkilendiririz. Kısa bir perde seçerken çok önemlidir.

Önemsiz bir ayrıntı gibi görünüyor, ancak yanlış boyutu seçerseniz oturma odanız veya yatak odanız gibi ve pencerenizde ortama uymayan garip görünümlü bir perde ile sonuçlanacağı gibi önemi kötüdür.

Evet, ilk bakışta önemsiz bir ayrıntı, ancak burada blogda paylaşmayı sevdiğimiz tam olarak bu ayrıntılar veya küçük ipuçları ve sırlar. Çünkü dekore ettiğiniz ortamda büyük fark yaratacak olanlar bunlar.

Büyük farkları yaratan küçük ayrıntılardır. Aynı şey kısa perdelerde de olur.

kısa salon perde modelleri
,
salon için kısa tül perde modelleri,

Doğru boyutta kısa bir perde, yerleştirdiğiniz odada büyük bir görsel fark yaratabilir.

Fikirler ve İlham

Çoğu zaman en zor şeyin başlamak olduğunu biliyor ve anlıyoruz ve hayallerinizdeki evi en iyi tarzda ve en büyük aksesuarlarla dekore etmeye hemen başlamanızı istediğimizden, size bu ilk adımı atmak istiyoruz.

Bu nedenle kısa perdeleri mekanlarınızda hemen kullanmaya başlayabilmeniz için ilham kaynağı olacak birkaç görseli bir araya getirdik ve aşağıdaki güzel görsellerde de göreceğiniz gibi kısa perdeler oturma odalarında ve yatak odalarında harika görünüyor. .

Böylece mekanlarınızda kullanmaya başladığınıza pişman olmayacaksınız. Her şey kişisel stille ilgili ve onlarla birlikte kendi stilinizi hemen ortaya çıkaracaksınız.

Oturma odası için perdeler: Oturma odanız için perde modelleri

Oturma odasının dekorasyonunu seçerken kanepe, sehpa ve tabii ki oturma odası için perdeler gibi dikkate alınması gereken çok çeşitli unsurlar vardır . Şu anda piyasada oturma odası için her biri belirli bir büyüklükteki odalar için tasarlanmış ve belirli bir güneş ışığı girişi olan birçok farklı perde modeli bulunmaktadır.

Hangisinin oturma odası için en iyi kısa perde olduğuna dair en iyi kararı vermek için, dikkate alınması gereken çok sayıda faktör vardır: alan, pencerelerin boyutu, oturma odasının yönü … Farklı olanları bilmek ilginçtir. Bir sonraki bölümde açıklayacağımız, bugün piyasada bulunan odalar için perde çeşitleri. Ayrıca, doğru kararı vermek için bir dizi ipucu ve tavsiye yayınladık. kısa salon perde modelleri , salon için kısa tül perde modelleri,