Saç düzleştirici kadınlar kulübü,

Saçınızı şekillendirici kremle ütüleyebilir misiniz?

Saçın bir ütü kullanılarak tarandığı her seferinde ya düzleştirmek ya da iyi tanımlanmış bukleler ile hareket kabiliyeti kazandırmak için büyük zarar gördüğü hiç kimse için bir sır değildir , bunun nedeni yapıya uygulanan yüksek sıcaklıklardır. zaman geçtikçe onu daha da zayıflatıyorlar. saç düzleştirici kadınlar kulübü, kalıcı saç düzleştirme kadınlar kulübü, saç düzleştirici kadınlar kulübü, evde kalıcı saç düzleştirme kadınlar kulübü, saç düzleştirici tavsiye kadınlar kulübü, philips saç düzleştirici kadınlar kulübü, taraklı saç düzleştirici kadınlar kulübü,

Bu nedenle her geçen gün piyasada bu durumu değiştirmeye ya da önlemeye yardımcı olan, saçınıza doğal bir görünüm kazandıran ve olabildiğince sağlıklı olan özel ürünler ortaya çıkmaktadır .

Bu ürünlerden biri, kadınlar ve erkekler tarafından çok yaygın olan, saçları düzleştirmeden veya kurutmadan önce bile kullanılan, kıvrılma ve kabarmayı önlemek için çok aranan şekillendirici kremdir, ancak bunu yapmak sağlıklı mı? Saçınızı şekillendirici kremle gerçekten ütüleyebilir misiniz? Sizin için cevaplıyoruz.

Saçınızı krema ile ütülemek kötü mü?

Belki de şekillendirici krem ​​sürmenin saçınıza daha fazla yağ verdiğini ve sonunda kirli göründüğünü düşünmeye başladınız, değil mi? Eh, bu tamamen doğru değil, çünkü her şey uyguladığınız miktara bağlı olacaktır, gereğinden fazlasını almamanız önemlidir! Bitlere çözüm Kadınlar Kulübü

Öyleyse krema kullanıp ütülemek ters etki yapar mı? Cevap hayır.

Saç tipinize göre uygulanacak doğru miktarı bilmeniz çok önemlidir, bu nedenle kuru saçlarınız varsa biraz daha fazla sürebilirsiniz, yarı yağlı saçlarınız ise biraz fazlasıyla yeterli olacaktır ; Buradaki fikir, saçı ıslak veya ağır hissettirmeden kapatmaktır.

Saç şekillendirme kremi ile düzeltme işlemi: adım adım

Kremler , saç telinin bakımına katkıda bulunduğu gibi, çok kuru olduğunda veya üzerine uygulanan aşırı ısıdan zarar gördüğünde saçı nemlendirir, bu nedenle ütülemeye başlamadan önce kullanmak, hırpalanmış görünümü azaltmak için en iyi seçenektir . Saçtaki sirke nasıl temizlenir kadınlar kulübü

  1. Yapmanız gereken ilk adım, kalıntıları gidermek ve temiz hale getirmek için saçınızı çok iyi yıkamaktır .
  2. Daha sonra doğal olarak kurumasını bekleyin veya zamanınız kısaysa saç kurutma makinesi kullanın (şekillendirici kremi ıslakken uygulamayın).
  3. Biraz kuruduktan sonra elinizin avuç içine (saç tipinize göre) belli bir miktar sürün ve saça yayın.
  4. Saçınızı tamamen kuruduktan sonra ütülemeye başlayın , saçınızı nasıl ütüleyeceğinizi bilmiyorsanız burada size öğreteceğiz.

Not: Fazla yağı önlemek için kremi köklerden çok uçlara sürmeye odaklanmanız önerilir.

Kusursuz bir sonuç için öneriler

Tamamen profesyonel görünen , ışıltılı ve kabarmayan bu son görünümü elde etmek için, önceki sürece eklenen bir dizi ipucunu hesaba katabilirsiniz , şüphesiz mükemmel çalışacak en iyi sonuçları verecektir.

  • Saçlar çok ıslakken şekillendirici krem ​​uygulamayın.
  • Nihai sonucu etkileyecek abartılı miktarlar uygulamayın.
  • Saçınız düzensizse, kötü davranmamak için sakince tarayın.
  • Uçlara daha fazla krem ​​sürün.
  • Kullanacağınız şekillendirici krem, ütüyle alacağı yüksek ısı ile kurumasını önlemek için termal koruyucu içerdiğinden emin olun.

Ütülemeden önce neden şekillendirici krem ​​uygulansın?

Saçınıza krem ​​sürdükten sonra saçınızı düzleştirmenin olumlu yönleri arasında, sermaye yapısına bu kadar çok zarar veren UV ışınlarına karşı koruma ön plana çıkmakta, ayrıca renge (boyatmış olsanız da olmasanız da) daha büyük bir güç vermektedir. ).

Bu ürünün bir başka yararı da, saçlarınıza bakım yapmanıza ve sağlıklı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olurken, aynı zamanda dalgalı, bölünmüş uçlu, tam gövdeli bukleler veya güzel bir Asya düzleştirmesi ile saç stilleri elde etmeyi kolaylaştırmasıdır.

Son olarak tek bir saça zarar vermemek ve nemli kalmasını sağlamak için saç için termal koruyucu içeren bir krem kullanmanın önemini hatırlatıyoruz , bu sayede yüzünüzde sakinleşeceksiniz. yüksek sıcaklıkların getirebileceği herhangi bir risk.

Unutmayın: orta bir sıcaklıkla başlayın ve yavaş yavaş hangisinin sizin için doğru olduğunu deneyin, ütüyü çok fazla kullanmayın ve saçınız hala ıslaksa çok daha az kullanın. Hiç şüphen var mı?