Philips Lumea Kadınlar Kulübü

Philips Lumea Çalışır mı? Satın almadan önce dikkate almanız gereken görüşler

Philips Lumea IPL epilatör satın almadan önce görüş ve değerlendirmeleri dikkate almak çok önemlidir. Darbeli hafif epilatör, hafifçe yapılamayacak küçük bir yatırımdır.philips lumea kadınlar kulübü , philips lumea yorumlar kadınlar kulübü , philips lumea kullananlar kadınlar kulübü,

Philips lumea tüyleri tamamen yok ediyor mu

Bunu istemezsiniz çünkü birkaç yorumu okumak için birkaç dakika harcamadınız, sonunda beklentilerinizi karşılamayan bir fotoepilatör satın alırsınız.

Bununla birlikte, Philips Lumea epilatörleri hakkındaki görüşler konusunda çok dikkatli olmalısınız – hepsi eşit derecede güvenilir mi? Hangi görüşleri atmalısınız? Philips Lumea epilatörü satın alırken size yardımcı olacak derecelendirmeler nelerdir?

İşleri sizin için kolaylaştırmak için bu makalede şunları öğreneceksiniz:

 • Hangi Philips Lumea darbeli ışık epilatörleri en iyi fikirlere ve derecelendirmelere sahip?
 • Hangi görüşler yeterince temellendirilmemiştir?
 • Philips Lumea çalışıyor mu?
 • Yüzde, koltuk altlarında veya bacaklarda aynı derecede etkili mi?
 • Essential, Advanced veya Prestige modelleri arasında farklılıklar var mı?
 • Her modelin ana olumsuz yorumları nelerdir?

Philips Lumea çalışıyor mu?

Kendinize sormanız gereken ilk soru bu. Size zaman kazandıran, tıraş bıçağından daha rahat ve profesyonel bir güzellik salonuna ödeme yapmanızı gerektirmeyen bir epilasyon yöntemi düşünüyorsanız, bilmeniz gereken ilk şey , Philips Lumea IPL saç çıkarıcıların ne kadar etkili olduğudur. .Philips Lumea yorumlar Philips Lumea yorumlar Kadınlar Kulübü Philips Lumea fiyatı Philips Lumea Prestige Philips Lumea BRI950 Philips Lumea BRI950 Teknosa Philips Lumea BRI921 philips lumea prestige sc2007/00 lazer epilasyon yorumları

Philips Lumea fotoepilatörlerin etkinliği

1 numaralı hata olduğunu için Philips Lumea epilatör ile bu tedavinin son olduğunu düşünüyorum birkaç oturumları sırasında darbeleri uygulamak kez, sonsuza görme tüyleri kaybedersiniz. Bu gerçek değil. Durum böyle olsaydı, fiyatı çok daha pahalı olan güzellik salonları bugün iflas ederdi.Saç düzleştirici kadınlar kulübü,

Philips Lumea yorumlar

Philips Lumea epilatör ile elde edeceğiniz şey kalıcı sonuçlardır . Bu, her 10-15 günde bir tıraş bıçağı veya ağda ile ağda yapmak zorunda kalmak yerine, ağda yapmayı çok daha uzun süre unutabileceğiniz anlamına gelir (kişiye bağlı olarak, belki birkaç ay).
Bunu başarmak için € 200 ile € 350 arasında ödeme yapmakla ilgilenip ilgilenmediğinizi düşünün.

Sonuçlar Philips Lumea ile bekleyebilirsiniz aşağıdaki cümlelerde özetlenebilir:

philips lumea kadınlar kulübü , philips lumea yorumlar kadınlar kulübü , philips lumea kullananlar kadınlar kulübü,
 • Doğrudur ki, kesilirse saçlar tekrar uzar, kesin değildir. Ancak ağda, iki aya kadar çok aralıklı olabilir (henüz o noktaya ulaşmadım)
 • Yeterince seans vermelisiniz, ancak birkaçında net sonuçlar görüyorsunuz
 • Saç uzama oranını yavaşlatır
 • Ağda işlemi yavaş, çok ısrar etmelisin. Ve gittikçe daha az saç görüyorsun
 • Görünüşe göre saç daha zor çıkıyor.

Philips Lumea ile nihai bir sonuç değil, kalıcı bir sonuç satın alıyorsunuz .

Tedaviyi bırakırsanız saçlar tekrar çıkacaktır.
Zamandan ve fotoepilasyonun kolaylığından tasarruf etmekle ilgileniyor musunuz yoksa bıçaklar veya cilayla acı çekmeye devam etmeyi mi tercih ediyorsunuz? Daha fazla boş zamana sahip olmak ve daha uzun süre saç için endişelenmek istemiyor musunuz?
Cevabınız evet ise, devam edin, aradığınız çözüme Philips Lumea’da var.

Tüm Philips Lumea modelleri eşit derecede etkili mi?

Philips Lumea içinde çeşitleri (vardır Lumea Uçucu, İleri ve Prestij formatında, aksesuarlar farklılık), aynı zamanda etkinliği anahtar olabilir başka faktörü: Güç

Işık akısı (ampul tarafından yayılan ve Joule / cm² cinsinden ölçülen enerji miktarı).

Prensip olarak, daha güçlü bir Philips Lumea epilatör daha etkili olabilir. Ancak, (sizin durumunuzda) kullanabileceğiniz ayarlara da bağlıdır.

Epilatörden maksimum enerjiyi alabileceğiniz saç ve cilt tonuna bağlıdır.

 BRI957 / 00 (BRI958 / 00)BRI956 / 00BRI949 / 00BRI922 / 00SC1999 / 00
Önerilen fiyat599,00 Euro599,00 Euro599,00 Euro429,00 Euro369,00 Euro
SpektrumIPL 9000 SerisiPrestijPrestijileriileri
Kablosuz
Işık darbeleri450.000250.000250.000250.000250.000
Akıllı cilt sensörü
Cilt tonu sensörü
Işık akısı2,4-6,5 J / cm²2,4-6,5 J / cm²2,4-6,5 J / cm²2,5-5 J / cm²2,5-5 J / cm²
Aksesuarlar44533

Philips Lumea, vücudun herhangi bir yerinde olduğu kadar hassas bölgeler veya yüz üzerinde de etkili midir?

Adından da anlaşılacağı gibi, hassas bölgeler daha hassastır ve genellikle cildin daha az hassas olduğu bölgelermiş gibi aynı gücün kullanılamaması normaldir . Bu, etkinliği etkiler.

Koltuk altlarındaki kıl tipinin yüz veya bacaklardan farklı olduğu da dikkate alınmalıdır , bu nedenle normal olan, tüy dökeceğiniz farklı alanlarda sonuçların aynı olmamasıdır.Saçtaki sirke nasıl temizlenir kadınlar kulübü


Philips Lumea, profesyonel bir salonda tedavi kadar etkili midir?

Philips Lumea çok etkili olabilir , profesyonel tedavilerde elde edilenlere eşdeğer sonuçlar aldığını düşünenler bile var . Bununla birlikte, evde darbeli ışık, benzer olmasına rağmen, profesyonel güzellik merkezlerinde kullanılanla tam olarak aynı olmayan bir teknolojiye dayanmaktadır .

Darbeli ışık ne lazer ne de bir profesyonel tarafından uygulanan tedavi (kendiniz uygularsınız). Enerjiyi cilt tonunuza ve saçınıza göre kalibre etmek için daha önce yapılmış bir çalışma da yoktur, bu nedenle etkinlik ve güvenlik arasında, güvenli oynamayı seçmelisiniz.

philips lumea kadınlar kulübü , philips lumea yorumlar kadınlar kulübü , philips lumea kullananlar kadınlar kulübü,

Bu nedenle Philips Lumea, güvenli olduğu kadar etkili olacak şekilde kalibre edilmiştir.

Her iki yöntemi de (profesyonel lazer tedavisi ve Philips Lumea) denemiş olan kişilerin pek çok görüşü, Lumea’nın avantajlarını vurgulamaktadır : uzman bir merkeze gitmek zorunda kalmadan, orantılı olarak daha ucuz ve kabul edilebilir sonuçların üzerinde bir yöntem bulmuşlardır. .


Philips Lumea ile ilgili hangi görüş ve derecelendirmeleri dikkate ALMAMALISINIZ?

Görüşler Philips Lumea hakkında ilginizi çeken kişilerin çalışmalar olduğunu Epilatörü aldım ve birkaç ay en az bir dönem için doğru kullandı.

Sen gerektiğini atmak kullanıcıların aşağıdaki türlerde görüşler:

Lumea ile tüy alma konusunda gerçekçi beklentileri yoktur.

Talimatları okurken, ürünün kesilmesi durumunda tüylerin tekrar uzamasını öğrendiğimde şaşırdım, bu yüzden beklediğim gibi değildi: kesin bir tüy alma yöntemi, muhtemelen yavaş ama zamanla etkili. Bence bu not büyük harflerle ve iyi görülebilen bir yerde olmalı. ( Philips Lumea Plus Slide & Flash TT3003 / 11 modeli hakkında Amazon hakkındaki görüş )

Pek çok kişi, sonuçların kesin olmadığının farkında değildir ve Lumea epilatörden sağlayabileceğinden daha fazlasını bekler. Şu gibi ifadeler içeren pazarlama ve bilgilendirme broşürlerinin ” iki haftada bir sadece dört tedaviyle tüylerin kayda değer şekilde azaltılması buna (ve çok fazla) katkıda bulunduğu  doğrudur Bu sonuçlara ulaşıldıktan sonra kalıcı olarak korunacağını umuyorlar ve zaten bildiğiniz gibi değiller. Zaman zaman inceleme darbeleri uygulamaya devam etmelisiniz.

Philips Lumea epilatörün nasıl kullanılacağını bilmiyorlar

Lumea’nın çok net kullanım kılavuzları olmasına rağmen, bakliyatların nasıl uygulanması gerektiğini geç fark edenler var. Philips Lumea epilatörler çok güvenlidir, ancak bir nabız seansı uygulamadan önce bir tolerans testi yapmanız ve cildinizin 3 veya 4 test darbesiyle nasıl tepki verdiğini kontrol etmeniz gerekir . Bazıları olumsuz bir fikir bırakıyor çünkü bu adımı atlıyorlar ve yanıkları olan kızarık bir kol veya bacakla sonuçlanıyorlar.

Cilt tipini tespit etmek ve risklerden kaçınmak için bir sensöre sahip olduğunu göstermesine rağmen, bacaklarımda yanıklara, ardından 6 aydan fazla süren renk değişim lekelerine neden oldu . ( Lumea Advanced SC1999 / 00 hakkında Amazon hakkındaki görüş )

Cilt tonu sensörü hiçbir şeyi garanti etmez. Tüm kullanım kılavuzlarında her zaman cildiniz için bir tolerans testi yapmanızı söylerler.

Sensör asla kendi cildinizdeki bir testin yerini almayacaktır.

Çok düşük enerji seviyelerinde bile bir reaksiyona neden oluyorsa, bu epilasyon yöntemi size göre değildir. Ve olabilir.

Herkesin aynı sonuçları elde etmeyeceğini hesaba katmazlar.

Bu Lumea tüy alma sisteminin etkili olmayacağı çok düşük bir insan yüzdesi vardır.

Her zaman bazı istisnalar olsa da, çok yüksek bir oranda etkili olduğunu göstermek için yeterli klinik araştırma yapılmıştır.

4 aydır Lumea kullanıyorum ve tek bir saçımı bile kaybetmedim. Hatta her 2/3 haftada bir tıraş olmak zorunda kaldığım için eskisinden daha fazla saçım olduğunu söyleyebilirim.
Yaz başında bir IPL merkezine gitmek için çok geç. Tamamen kazıklanmış hissediyorum.
Hiç tavsiye etmiyorum ( Amazon’da Lumea Advanced SC1995 / 00 hakkındaki Görüş )

Philips Lumea bir aldatmaca değildir ve bu tür insanlardan gelen yorumları gerçek oldukları için bulacaksınız. Ancak, kişinin hayal kırıklığını anlamanız gerekse de bunlar istisnadır.

Örneğin, erkekseniz ve bir Lumea Essential satın alırsanız, tedavinin daha az etkili olma olasılığı daha yüksektir, ancak hiçbir şey üstün bir modelle beklediğiniz sonuçlara ulaşacağını garanti etmez.

Philips Lumea epilatörlerin kontrendikasyonlarını bilmiyorlardı

Diğer rahatsızlıklar için başka bir ilaç serisine ek olarak aspirin alamazsınız. Kanser ve / veya varisli bir aile geçmişiniz varsa, bu alanlarda da kullanamazsınız. Ciltte benler, siğiller, varisli damarlar ve yara veya çatlaklardan kaçınmalısınız. Tüm bunların bir yerde belirtilmesi gerektiğini düşünüyorum. ( Lumea prestij BRI956 / 00 hakkında Amazon hakkındaki görüş )

Kılavuzda her şey çok açık. Darbeli bir ışık epilatörü satın almak, saç kurutma makinesi satın almaya benzemez. Bir sürpriz bulmak istemiyorsanız, önce kılavuzu okumalısınız.

En yaygın şüpheleri aşağıdaki makalede derledim:

 • Darbeli ışık hakkında 101 soru

Lumea ile sonuçları kontrol etmek için zamanları olmadı

Sipariş zamanında geldi . Şimdilik her şey mükemmel çalışıyor. 2 haftanın 2. seansına gidiyorum ve herhangi bir büyük değişiklik fark etmedim , ancak henüz erken. Daha uzun sürdüğünde tekrar yorum yapacağım ( Amazon hakkında Philips Lumea Advanced SC1997 / 00 hakkındaki görüş )

Orada 4 veya 5 yıldızlı derecelendirme hatta kutunun Epilatörü çıkar ve zaten bunu bir maksimum puan vermek için pek zamana sahip olduğu.
Diğerlerinde, epilatör birkaç kez kullanılmış ve hemen olumlu bir görüş bırakılmıştır.

Yukarıda bahsettiğim gibi sonuçların orta / uzun vadede değerlendirilmesi gerekiyor.

Analiz ettiğiniz IPL epilatör modeliyle uyuşmuyor

Birkaç epilatör modelinin birlikte gruplanması çok yaygındır. Amazon’da oluyor ve Philips web sitesinde tamamen net değil.

Birkaç farklı aralık ve modelin görüşlerinin karıştırıldığı zamanlar vardır. Bu kafa karışıklığına yol açabilir.

Buna sahip olmayan bir Advanced modelinden bahsederken, Prestige serisinin akıllı sensörünün konforuna olumlu bir şekilde değer vermeleri mantıklı değil.


Philips Lumea’da hangi görüşleri ve derecelendirmeleri “filtrelemelisiniz”?

Amazon.com’da 3 tür görüş bulacaksınız:

 • Doğrulanmış satın alma ile ilgili görüşler – Bunlar, epilatörü satın alan ve deneyimleri hakkında spontan bir fikir bırakan kişilerdir. Sadece epilatörün doğru bir şekilde paketlenmiş olarak gelip gelmediğini değil, aynı zamanda etkili olup olmadığını da değerlendirebilirler.
 • Doğrulanmış satın alma OLMADAN Görüşler – bu görüşler ve değerlendirmeler, epilatörü kendi adına satın almayan ve bir görüş bırakan bir kişi tarafından bırakılmıştır.
 • Programa ilişkin görüşler «geldiğim sesler» – Bunlar, epilatörü bu konuda görüş bırakma karşılığında alan kişilerin görüşleridir.

Şahsen 3 farklı vaka olduğunu düşünüyorum. Epilatör hakkında yanlış sonuçlara varmamak için bunları ayırt etmek uygun olsa da, hepsi faydalı ve meşru olabilir.

Doğrulanmış ve doğrulanmamış satın alma arasındaki fark, gözden geçirenin Amazon’da epilatörü satın alıp almadığıdır. Carrefor, El Corte Inglés’den satın almış ve deneyiminizi Amazon’da paylaşmak isteyebilirsiniz. Bununla birlikte, değerlendirmesini “başka nedenlerle” bırakmış bir kişi de olabilir.

Voces vine , Lumea’nın epilatörü fikriniz karşılığında ücretsiz olarak verdiği bir Amazon programıdır. Yeni modellerin lansmanlarıyla aynı zamana denk geliyorlar (bu yüzden hepsi tarihe çok yakınlar) ve genellikle uygunlar (dört veya beş yıldız).
Doğru olmadıklarını veya objektiflikten yoksun olduklarını söylemiyorum. Satın alma kararımı epilatör için ödeme yapan ve spontan bir yorum bırakanların deneyimlerine dayandırmayı tercih etsem de, genellikle yararlı bilgiler sağlarlar ve haberlerin tüketiciye yaklaştırılmasına izin verirler.


Lumea darbeli ışık epilatörleri hakkında nerede fikir bulabilirim?

Görüşleri forumlarda, tüpünüzde veya çevrimiçi mağazalarda bulacaksınız. İkincisi, iki yer vurgulanmalıdır:

 • Amazon – çünkü en çok darbeli hafif epilatörleri satan ve daha fazla sayıda fikir bulabileceğiniz portaldır.
 • Philips – üreticinin kendisidir ve epilatörleri konusunda herkesten daha fazla ilgilenmektedir.

En çok satan Philips Lumea fotoepilatörler hakkındaki görüşler

Philips Lumea Prestige BRI956 / 00

Philips Lumea Prestige BRI956 / 00 derecelendirmesi : Lumea’nın en gelişmişidir. İspanya’da diğer Avrupa ülkelerindeki kadar çok görüş yok. Örneğin, 4 ile 5 yıldız arasında derecelendirmelerin neredeyse% 90’ına sahiptir ve 200’den fazla fikir biriktirmektedir. Bu epilatör 2017’de piyasaya sürüldüğü için fiyatı kademeli olarak düşüyor ve şu anda dikkate alınması gereken bir seçenek.

En iyisi:

 • Etkililik ödenen fiyattan ağır basar.
 • Diğer daha kompakt modellerden biraz daha ağır olmasına rağmen kullanımı kolaydır.
 • Koruyucu gözlük takmanıza gerek yok
 • Çok rahat çünkü kafalar cilde çok iyi uyum sağlar
 • hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılabilir

En kötü:

 • Üst düzey bir epilatörden farklı olarak saklamak için bir bez çanta
 • Pil ömrü sınırlıdır ve ayrıca epilatörü kablolu olduğundan daha yavaş hale getirir.

Lumea’nın tabanca formatına sahip diğer epilatörlerle karşılaştırıldığında birçok avantajı vardır:

 • Aksesuarlarda ve kablosuz kullanımda daha rahattır.
 • Daha hızlıdır (kablo ile kullanılırsa).
 • Daha güvenlidir çünkü yoğunluğu cilt tonuna göre ayarlayan akıllı bir sensöre sahiptir.

Philips Lumea Gelişmiş SC1999 / 00

Philips Lumea SC1999 / 00 incelemesi:  Bu model 2015 yılında piyasaya sürüldü. Sonraki yıllarda (2016 ve 2017) en çok satan Lumea’lardan biri oldu ve Philips Lumea ile birlikte olduğunu söylemek abartı olmaz. daha fazla kadın cilaladı. Bir süreliğine kordonu vardır ve fiyatına bağlı olmasına rağmen hala iyi bir Lumea epilatördür ve üstün epilatörlerle karşılaştırılarak telafi edip etmediğine bakın.

En iyisi:

 • Vakaların çok yüksek bir yüzdesinde etkilidir
 • Kullanımı kolay
 • Vücudun tüm bölgelerinde veya yüzde kullanılabilir
 • Para için iyi bir değer

En kötü:

 • Başlıklar garanti kapsamında değildir (diğer herhangi bir Lumea’da olduğu gibi)
 • Bacaklar gibi geniş alanlarda aşırı ısınırsa durmanız gerekir.
 • Kıvrımlı bölgelerde, cildin düz olduğu yerlerde olduğu kadar nabız atmaz.

Philips Lumea Gelişmiş BRI922 / 00


Philips Lumea Bri922 / 00 incelemesi: Piyasaya çıkan en yeni epilatörlerden biridir. Hala bir Lumea Advanced. Aradaki fark, bikini için aksesuara sahip olmamasıdır. Karşılığında bir yüz temizleme fırçası getirin.

Teknik olarak benzer olduğu için SC1999 / 00 ile aynı kriterleri uygulayabilirsiniz. Yüzünüzdeki cildin görünümünü iyileştiren bir fırça için sadece bikininin başını değiştirmekle ilgileniyorsanız değerlendirmelisiniz.


Philips Lumea Essential BRI861 / 00

Philips Lumea Essential BRI861 / 00 incelemesi : bu bir Lumea orta sınıf epilatördür. Prensip olarak, alınacak çok saçınız varsa erkekler için veya tam tedaviler için en iyi model değildir. Daha az güçlüdür ve benzer bir modelden daha az hızlıdır.

Olumlu eleştiriler diğer modellere göre biraz daha düşük.


Philips Lumea Prestige BRI949 / 00

En yeni modellerden biridir. Kısacası 4 başlı, kablolu ve kesici kalemli bir Prestige’dir.

Görüşler öncekilere benzer olmalıdır, çünkü tedavi de aynı derecede etkili olacaktır.

Sonuçlar

Philips Lumea’nın gerçekten işe yarayıp yaramadığını sorarsanız, evet derim. Onlar bir aldatmaca değildir ve onlar hakkında internette bulacağınız görüşler yanlış değildir. Evde epilasyon yöntemi olarak etkili oldukları çok yüksek bir oranda kanıtlanmıştır. Ancak, bazı fikirlerle kalmalısınız:

 • Tüm Philips Lumea epilatörleri aynı güce sahip değildir . Belki birkaç avro tasarruf etmek istediğiniz için, size en az sonucu verecek modeli satın alırsınız, özellikle de erkekseniz.
 • Tedavinin etkinliği kişiden kişiye değişir . Cildiniz ne kadar açık, saçınız ne kadar kalın ve koyu olursa olsun, benzer özelliklere sahip başka bir kişiden daha fazla seansa ihtiyacınız olabilir.
 • Sonuçlar sizi şaşırtabilir , ancak profesyonel bir güzellik salonundaki tedavinin aynısı olduğu için başlamamanızı tavsiye etmeme rağmen .
 • Bazı alanlarda her zaman diğerlerinde olduğu kadar etkili değildirler . Bacaklarda daha etkili olurken koltuk altlarında daha fazla iş olabilir.
 • Sonuçlar sonsuz değil . Her zaman revizyon veya bakım seansları uygulamanız gerekecektir. Tasarruf ettiğiniz zaman ve bir Lumea kullanmanın rahatlığı için ödeyeceğiniz fiyata kıyasla sizi telafi edip etmediğini değerlendirin.