Metal Tavan Dekorasyon Fikirleri

Metalik dekor artık çok popüler, bakır ve gümüş aksesuarlar ve dekorasyonlar, vintage ve retrodan modern ve minimaliste kadar her türlü iç mekanı tamamlayabilir. metal asma tavan modelleri , clipin asma tavan modelleri , alüminyum asma tavan modelleri, Bugün iç mekanlarda metalik aksanları sallamak için çok nadir bir fikre bakacağız ve bunlar metal tavanlar. Metal bir tavan, herhangi bir iç mekanı vurgulamak ve vurgulamak için harika bir fikirdir; dekorunuza uyacak şekilde pirinç, gümüş veya bakır olanları seçebilirsiniz. Bir tavan zarif ve lüks bir oturma odasını bitirebilir, yaşlı bir bakır tavan mutfağa veya banyoya karakter katabilir ve açık gümüş bir tavan minimalist bir iç mekanda harika görünür.

Metal Tavan Nasıl Yapılır?

İlk fikir, özel duvar kağıtları veya bantlar kullanmak, bunları tavana yapıştırmak ve işte! Diğer bir fikir de tavanınızı metalik boya ile boyamaktır, kolaydır ve bunu herkes yapabilir. Özel metal tavan döşemeleri ve panelleri de kullanabilirsiniz, ancak bunlar genellikle ticari iç mekanlar için daha popülerdir. Onu altın veya gümüş yaprakla kaplamak da havalı ve çok zor değil, bu yüzden bu fikri de göz önünde bulundurun.

Metal Tavan Çeşitleri

Yani temel olarak, renk hakkında konuşursanız, 3 tür vardır: pirinç, gümüş ve bakır. Normal bir tavana, örneğin bir çocuk odası için metalik yıldızlar gibi metalik süslemeler de ekleyebilirsiniz. Eskimiş metal tavana gidebilirsiniz, çok cilalanmamış ve biraz paslı, herhangi bir vintage esintili veya retro iç mekan için tamamen harika görünüyor. Metalik malzemeyi diğer renklerle, örneğin beyazla karıştırmak başka bir harika fikirdir ve beyaz ve bakırı mükemmel şekilde yeniler. Metal bir tavan desenli ve heykelsi olabilir, inanılmaz derecede sofistike görünüyor!

Aşağıdaki fikirlerden ve daha önce paylaştığımız gerçekten harika tavan tasarım fikirlerinden ilham alın!

İlgili