Kullanışlı gardrop içi modelleri

Dolapların içini düzenlemek, işlevsellik ve alan kazanmanın anahtarıdır. İyi bir dağıtım, aradığımızı basit bir bakışla bulabilmemiz için tüm gerçek depolama ihtiyaçlarımızı karşılayan bir dağıtımdır. Bu şekilde, giysilerin sırasını ve iyi korunmasını garanti edeceğiz ve acil son dakika ütülemede zamandan tasarruf edeceğiz.kullanışlı gardrop içi modelleri , içi kullanışlı gardrop modelleri , en kullanışlı gardrop içi modelleri , kullanışlı dolap içi modelleri,

Bugün, dolaplarınızın içi için, alanı mantıklı ve çok pratik bir şekilde dağıtmanıza yardımcı olacak 13 çok kullanışlı aksesuar öneriyoruz.

 • Çıkarılabilir ayna . Kuşkusuz, herhangi bir giyinme odasındaki temel unsurlardan biri aynadır. Yerleştirecek yeriniz yoksa veya en uygun yeri bulamıyorsanız, dolabınıza alüminyum çıkarılabilir bir ayna eklemenizi tavsiye ederiz.
 •  Katlanır askılar . Bu aksesuar, askıları, çantaları veya diğer herhangi bir nesneyi çok rahat ve bulması kolay bir şekilde asmanıza olanak tanır. İhtiyaçlarınıza göre altı ve sekiz delikli iki modeli mevcuttur, çok dayanıklıdır ve ayrıca katlanırlar.
 • Çıkarılabilir kravat askısı . Bağları bir bakışta düzgün ve erişilebilir tutmak için mükemmeldir. Ayrıca asılarak korkunç kırışıklıklardan kaçınırız.kullanışlı gardrop içi modelleri , içi kullanışlı gardrop modelleri , en kullanışlı gardrop içi modelleri , kullanışlı dolap içi modelleri,
 •  Pantolon askısı . Bu aksesuar, pantolonu asmak için 22 kancaya sahiptir ve ayrıca kaymalarını veya kaymalarını önlemek için kaymaz köpükten yapılmıştır.
 • Hasır sepet . PVC ile üretilmiştir, gerektiğinde ara parça yerleştirmeye uygun ölçüleri vardır. İç çamaşırları veya çorapları temiz tutmak için uygun bir yerdir.
 • Çok işlevli pantolon askısı . 60 santimetreye kadar uzatılabilen ve anodize alüminyumdan üretilen bu aksesuar, pantolonları asmanıza izin verirken, kayın ağacından yapılmış bölme, küçük gündelik nesneleri elinizin altında tutmak için kullanışlıdır.
 • Metal sepet. Hem kıyafetleri hem de yatak takımlarını saklamak için çok yönlü ve çok kullanışlıdır, krom ve titanyumdan yapılmıştır. 60 santimetreye kadar toplam ekstraksiyon sistemine ve yastıklı bir kapamaya sahiptir. Beyaz, titanyum ve siyah renklerde mevcuttur.
 • Kayın organizatörü . Bu öğe, farklı boyutlardaki 10 bölmesi sayesinde nesneleri düzenli tutmak ve her zaman elinizin altında tutmak için çok önemlidir. Kolay kullanım için tamamen çıkarılabilir ve üç renkte bulabilirsiniz.
 • Yan ayakkabı rafı . Ayakkabımızın depolanmasında yer kazanmak için tasarlanmış olup, üç tepsiye sahiptir, tamamen çıkarılabilir ve hem sağ hem de sol tarafa monte edilebilir.
 • Rocker bar . Bu katlanır portmanto, dolapların en yüksek kısımlarından en iyi şekilde yararlanmak için çok kullanışlıdır. 25 kilograma kadar ağırlığı destekler ve gardırobumuza en uzun giysileri asmak için çok uygundur.

kullanışlı gardrop içi modelleri , içi kullanışlı gardrop modelleri , en kullanışlı gardrop içi modelleri , kullanışlı dolap içi modelleri,

 • Çıkarılabilir ayakkabı rafı . Küçük alanlardan yararlanarak ve böylece dolabımızın iç kapasitesinin maksimuma çıkarılması için ayakkabı saklamak için idealdir.
 • Saklama tepsisi . Hiç şüphesiz görülmesini istemediğimiz ve günlük olarak kullandığımız eşyaları yatırmak için çok faydalı bir tamamlayıcı. Ayrıca çıkarılabilir bir aynaya takılabilir ve kabinin hem sağına hem de soluna montaja izin verir.
 • Katlanabilir ütü . Çıkarılabilir kapasitesi sayesinde alanı optimize etmek için tasarlanmış olup, giyinme odamızdan çıkmadan giysilerimizi daima hazır bulundurmamızı sağlar.

İhtiyaçlarınıza göre tasarlanmış bir dolap iç mekanı tasarlamanıza ve böylece depolama kapasitesini optimize etmenize yardımcı olabilecek birçok aksesuar vardı