Fırın işaretleri anlamları

Statik veya havalandırmalı fırın: semboller ve anlamlar

Kabul edelim: fırın (statik veya havalandırmalı) , onsuz yapmanın zor olduğu bir cihazdır. fırın işaretleri anlamları bosch siemens vestel teka profilo beko arcelik

Fırında pişirilen yemeklerin diğerlerine göre çok daha lezzetli ve sağlıklı olmasının yanı sıra pratik ve kullanımı hızlıdır.

Aslında, mevcut fırınlar son derece işlevseldir ve herhangi bir yemeği kısa sürede ve çaba harcamadan mükemmel bir şekilde pişirmenize izin verir.

Ek olarak, insanların genellikle görmezden geldiği çeşitli işlevlerle donatılmıştır .

fırın işaretleri anlamları,simgeleri sembolleri bosch fırın üzerindeki işaretlerin anlamları , siemens fırın işaretleri anlamları , bosch fırın sembolleri ve anlamları , beko fırın sembolleri ve anlamları , arcelik fırın işaretleri anlamları , beko fırın işaretleri anlamları , profilo fırın işaretleri anlamları , bosch fırın işaretleri anlamları , fırın işaretleri anlamları siemens , teka fırın işaretleri anlamları , vestel fırın işaretleri anlamları , bosch fırın gösterge anlamları , siemens fırın sembol anlamları , fırın sembolleri ve anlamları bosch , bosch ankastre fırın işaretleri anlamı ,bosch ankastre fırın üzerindeki işaretlerin anlamları,

Mutfağınızdaki fırının tüm sembollerinin anlamını biliyor musunuz?

Tüm potansiyelini en iyi şekilde değerlendirdiğinizden emin misiniz?

Aşağıda , fırının sembolleri hakkında size kısa bir rehber sunuyoruz , bundan sonra sizin için daha fazla sır kalmayacaktır.

Elektrikli fırın: semboller ve anlamlar

En iyi elektrikli fırınlar genellikle statik fırın , havalandırmalı fırın ve ızgara olmak üzere üç ana pişirme modu ile donatılmıştır .

Statik fırın, altta bir çubuk ve üstte ve altta başka bir kare bulunan bir kare ile sembolize edilir .

Seçim, tarife ve dolayısıyla yapmak istediğiniz pişirme türüne bağlıdır.fırın işaretleri anlamları bosch siemens vestel teka profilo beko arcelik (1)

Alt sadece çubuğu ile kare vasıtasıyla alt fırın kullanımları sadece dirençli ısıtıcı elemanının bu. Yavaş pişirmek için idealdir.

Altında ve üstünde çubuk bulunan kare , fırının hem alt hem de üst çubukları kullanacağını gösterir. Kabarması gereken kekler için mükemmeldir.

Fan ile kare fırın konveksiyon gösterir . Isı eşit olarak dağıtılır ve pratik olarak içinde her şey pişirilebilir.

Fan ve alt çubuğun kare aşağıdaki üretilen ısı fan tarafından fırın içinde dağıtılmış olduğu anlamına gelir. Bu şekilde, yemeğin üst kısmı biraz nemli ve yumuşak, alt kısmı ise gevrek kalır. Pizza için ideal.

Üstündeki küçük üçgenler ile kare ızgara pişirme modu gösterir. Ekmek, sosis ve sebzeleri kızartmak için kullanılır ancak diğer yiyecekler pişirildikten sonra da kullanılabilir. Örneğin lazanya sonunda ızgarada tutulursa yüzeyde çok lezzetli bir gevreklik kazanır.

Izgara ve fan ile kare ısı gıda yakma riskini minimize eşit yayılmış olduğunu gösterir.

En iyi elektrikli fırın nasıl seçilir?

Mutfağınız için elektrikli fırın satın alırken çeşitli hususları dikkatlice düşünün .

Bunlardan en önemlileri arasında, enerji ve dolayısıyla faturalarınızda para tasarrufu yapmak, çevreye ve özel mutfak ihtiyaçlarınıza saygı duymak için gerekli olan enerji sınıfını ve özel mutfak ihtiyaçlarınızı belirtiyoruz (bunu sık sık mı yoksa sadece bazen mi kullanacaksınız?).fırın işaretleri anlamları bosch siemens vestel teka profilo beko arcelik (1)

Ayrıca, yerleşik olmasını mı yoksa diğerlerinden ayrı olmasını mı istiyorsunuz?

Son olarak, elbette, sizin için hangi bütçenin mevcut olduğunu veya bu cihazı satın almak için ne kadar ayırmayı düşündüğünüzü hesaplayın .fırın işaretleri anlamları,simgeleri sembolleri bosch fırın üzerindeki işaretlerin anlamları , siemens fırın işaretleri anlamları , bosch fırın sembolleri ve anlamları , beko fırın sembolleri ve anlamları , arcelik fırın işaretleri anlamları , beko fırın işaretleri anlamları , profilo fırın işaretleri anlamları , bosch fırın işaretleri anlamları , fırın işaretleri anlamları siemens , teka fırın işaretleri anlamları , vestel fırın işaretleri anlamları , bosch fırın gösterge anlamları , siemens fırın sembol anlamları , fırın sembolleri ve anlamları bosch , bosch ankastre fırın işaretleri anlamı ,bosch ankastre fırın üzerindeki işaretlerin anlamları,

Hem İtalyan hem de yabancı en iyi markalar kesinlikle daha pahalıya mal olur, ancak aynı zamanda en iyi performansı garanti edenlerdir.

Yapmak istediğiniz kullanıma ve yeni elektrikli fırınınızdan ne isteyip beklediğinize bağlı olarak seçim sizin.