Evde fotoğraf baskısı için yazıcı tavsiyesi

Fotoğrafçılık için en iyi 7 yazıcı

Fotoğrafçılar, sanatçılar olarak, baskı aşaması da dahil olmak üzere çalışmaları üzerinde maksimum kontrol sahibi olmayı severler. Bu, birçok kişinin profesyonel fotoğraflarını bir fotoğraf laboratuvarında veya reprografik mağazasında basma seçeneğine ikna olmadığı ve kendi fotoğraf yazıcılarına sahip olmayı düşündüğü anlamına gelir .

Piyasada çok çeşitli makineler vardır ve bu nedenle bir fotoğraf yazıcısı satın alırken doğru olanı bulmak her zaman kolay değildir . Canon, Epson veya HP gibi markalar en çok tavsiye edilen markalardır ve bu nedenle bu segmentte satış lideridir.

evde fotoğraf baskısı için yazıcı tavsiyesi , fotoğraf baskısı için yazıcı , fotoğraf baskı yazıcı , epson fotoğraf baskı , renkli lazer yazıcı fotoğraf baskısı , yazıcı fotoğraf baskı , fotoğraf baskı printer , lazer yazıcı fotoğraf baskısı , fotoğraf baskısı yapan yazıcılar , lazer yazıcı ile fotoğraf baskısı,

Ve profesyonel fotoğrafçılıkta en çok tavsiye edilen A3 mürekkepli yazıcıları tercih etmek olsa da, kullanım ara sıra ve amatörler tarafından yapılacaksa faydalı olabilecek lazerler, çiziciler ve hatta çok işlevli yazıcılar da vardır. İşte en iyi fotoğraf yazıcılarının bir listesi :

1. Canon Pixma Pro 100S

Para için mükemmel bir değere sahip, piyasadaki en iyi fotoğraf yazıcısı olabilecek ürünle karşı karşıyayız. Güçlü yazılımı baskı sürecini basitleştirdiği ve renk yönetimi de dahil olmak üzere her adımda tam kontrole izin verdiği için yaratıcı fotoğrafçılar için idealdir. Olasılıklar sonsuzdur, yalnızca profesyonellerin hayal gücü ve yaratıcılığı ile sınırlıdır.

Bu  Canon Pixma Pro fotoğraf yazıcısı , FINE adı verilen gelişmiş baskı kafası teknolojisini ve hem renkli hem de siyah beyazda olağanüstü bir kalite düzeyi sağlayan 12 mürekkepli bir sistem kullanır. Manyetik eliptik bisiklet tavsiye

Fotoğraflarınızı A3+ boyutunda inanılmaz bir hızda ve fotoğraf laboratuvarına yakışır kalitede kopyalayabileceksiniz.
Üretkenliğe, verimliliğe ve güvenilirliğe değer veriyorsanız, aynı zamanda doğru makineye de bakıyorsunuz demektir. Çok yönlülüğü sever misiniz? Farklı biçim ve boyutlara ek olarak, bu yazıcı hem ticari hem de sanatsal kullanımlar için çok sayıda ve çeşitli kağıt ve yüzey seçenekleri sunar.

Ayrıca birden fazla uygulama ile uyumludur ve buluta bağlanarak, wifi veya ethernet üzerinden kullanabilirsiniz. Ve burada, kataloğumuzda bulabilirsiniz!

2. Canon Pixma IP8750

6 renk sistemi ve 9600 dpi’ye varan görüntü çözünürlüğü sayesinde yüksek hassasiyeti ve renk gerçekçiliği ile öne çıkan profesyonel fotoğraf yazıcısı.

Sonuçların kalitesi bir fotoğraf stüdyosuna yakışır, bu nedenle bu makine, çalışmalarını satması gereken serbest fotoğrafçılar için ideal bir tamamlayıcıdır.

Canon Pixma IP8750 fotoğraf yazıcısı fotoğraflarınızı ve profesyonel fotoğraf düzenleme uygulamaları hem saklayabilir bulut, bir bağlantısı vardır. Ve Wifi bağlantısı, Ethernet ve USB bağlantı noktası.

Profesyonel düzenleme programları ile entegrasyonunun yanı sıra bilgisayarınızdan, tabletinizden veya akıllı telefonunuzdan kablosuz olarak çıktı almanıza olanak tanır. Disk okuyuculu tepsisi sayesinde CD, DVD veya Blu-Ray’den de yapabilirsiniz.

3. Epson İfade Fotoğrafı XP-15000

Orta hacimli fotoğraf baskısı için ideal, çok yönlü ve uygun fiyatlı bir yazıcı arayan bir fotoğrafçı mısınız? Bu SureColor, özellikle Claria Photo HD Mürekkebi sayesinde daha zengin tonlar ve daha derin, daha saf siyahlarla mükemmel kaliteye ulaşır. Ayrıca, hem Wi-Fi hem de Ethernet üzerinden iyi bir bağlantı sağlar ve Epson Print uygulamasından yazdırmaya izin verir.

Fotoğraf stüdyosunda, ofiste veya evde kullanım için Epson Expression Photo XP-15000 Fotoğraf Yazıcısı  şık ve kompakt bir tasarıma sahiptir, bu da onu görüntüleri kolay ve kolay bir şekilde yazdırmak isteyenler için harika bir çözüm haline getirir.Hızlı ama profesyonel sonuçlarla .

Kenarlıklı veya kenarlıksız yazdırın, gerekirse yazdırmak için bir CD veya DVD kullanın ve olağanüstü hızından ve 5760 x 1440 dpi çözünürlüğünden yararlanın.

4. Epson Stylus Fotoğraf 1500W

Epson Stylus Photo 1500W fotoğraf yazıcısı, yalnızca 1,5 pikolitreye kadar değişken mürekkep damlacık boyutlarına ulaşan Epson Micro Piezo adlı gelişmiş bir teknolojiye sahiptir. Hem renkli hem de siyah beyaz olarak 5760 dpi’ye ulaşan çözünürlüğü ile de dikkat çekiyor.

Baskı hızı çok iyi, 10×15 boyutunda fotoğrafları yazdırmak için yaklaşık 45 saniye ve A3 + formatı için 200 saniyeden az.

Çok yönlülük, hem formatlarda (A3 + ‘ya kadar) hem de kenarlıksız olabilen baskı modlarında büyük gücüdür.
Profesyonel kalitede sonuçlar, canlı renk yelpazesinde ve çok çeşitli renk tonlarında görülür ve her ayrıntının tam olarak görüntülenmesine olanak tanır. Bunu, Epson Claria T079 serisi mürekkep kartuşları (altı ayrı kartuş kullanır) sayesinde başarır.

Mürekkebin mükemmel olmasının yanı sıra neredeyse anında kurur ve baskılar zaman içinde oldukça dayanıklıdır. Epson markasının yaptığı hesaplamalara göre bir albümde 200 yıla kadar maruz kalan mürekkeplerin çevre koşullarına dayanıklı olmasını sağlıyor.

5. HP Officejet 7110

HP Officejet 7110 Fotoğraf Yazıcısı  hesaplı baskı ancak profesyonel kalitede geniş formatta arayan küçük ve orta ölçekli işletmeler için idealdir. Bu nedenle kenarlıksız broşür, el ilanı ve daha fazlasının daha düşük maliyetle basılmasına olanak tanır.

Yazdırma sürecini kolaylaştırmak için yazıcıyı aygıtlara kablosuz olarak bağlama yeteneği sağlar. Diğer benzer yazıcı türlerinden daha kompakt tasarımı ve Wi-Fi bağlantısı ve ağ kartı, herhangi bir şirketin A3 +, A3, zarf veya fotoğraf gibi farklı formatlarda baskı yapma olanaklarını genişletmesine yardımcı olur. diğerleri.

Diğer seçenekler

Profesyonel fotoğrafçılığın özel kullanımı için bir A3 yazıcı veya çizici almaya istekli değilsek ve sadece amatör düzeyde iyi sonuçlar veren bir makine istiyorsak, piyasada ilginç alternatifler var.

6. Canon Selphy CP1300

Ya ucuz fotoğraf yazıcıları ararsak? Bu Canon fotoğraf yazıcısı hemen hemen tüm gereksinimleri karşılar – ucuzdur, kullanım kolaylığı açısından son derece sezgiseldir ve yüksek kaliteli baskılar sunar.

Canon Selphy CP1300 yazıcı, bu durumda dokunmatik olmasa da, tüm komutları görüntülemek için mükemmel olan 8.1 santimetrelik katlanır bir LCD ekrana sahip. Herhangi bir cihazdan ve yerden fotoğraf basmak için mükemmel bir yazıcıdır: bir bilgisayardan, bir kameradan, bir hafıza kartından, Wi-Fi ve akıllı cihazlar aracılığıyla baskı yapmanızı sağlar. Aygıtları yazıcıya bağlayarak veya doğrudan Canon uygulamasından yaparak bunu çok sezgisel bir şekilde yapabilirsiniz. Kimlik fotoğrafları yazdırma seçeneğini seçmek bile mümkündür, bu nedenle çok yönlüdür.

Bu cihazın en büyük avantajı, baskı kalitesi ve farklı cihazlarla uyumlu olmasının yanı sıra, fotoğrafları yeniden basabilmenizi ve fotoğrafların boyutunu ayarlamanızı sağlayacak olan katlanır ekranı aracılığıyla doğrudan düzenleme seçeneğidir. tercihlerinize göre. ihtiyaçlarınıza göre.

7. HP Kıskançlık 4521

1200 dpi baskı ile bu çok işlevli yazıcı, profesyonel fotoğrafçı olmayan ancak anılarını basarken kalite isteyenler için güvenli bir bahis. 10×15 cm’ye kadar baskıya izin veren zaten entegre bir fotoğraf tepsisine sahip olmasının yanı sıra harika bir netlik ve kalite sunar. Bu nedenle, bu yazıcı ev için mükemmeldir ve para için büyük bir değere sahiptir. Fotoğraflara ek olarak, belgelerin metin yazdırılmasına, taranmasına ve kopyalanmasına olanak tanır.

Hangi fotoğraf yazıcısının ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu hala tam olarak bilmiyorsanız, kataloğumuzu ziyaret edin ve mevcut tüm modelleri en iyi fiyatlarla keşfedin. Seni bekleyeceğiz!