Ev İçin en son çıkan perde modelleri 2021

Perdeler, modern evleri ve iç mekanları dekore etmek ve bir odayı renklendirmek için en iyi seçenek olabilir . Genel olarak mobilya çeşitliliği, hepsiburada buldan perde , boydan cam mutfak perde modelleri , ağır perde modelleri , perde etek modelleri , fon perde duruşu , tek taraflı fon modelleri , çatı katı pencere perde modelleri , açık mutfak perde modelleri , perdejim iletişim , kruvaze perde dikimi , salon kruvaze perde , koçtaş tül , kruvaze perde salon , iki renkli kruvaze perde modelleri, odadaki dekoratif öğeler, duvarların rengi ve ona maksimum uyum sağlayan diğer aksesuarlar arasında araştırma yaptığımız için en son dikkat ettiğim şey budur. Ama hayır, bu nedenlerle bir odadaki perdelerin gerçek değerini kaldırmalısınız.

Odadaki her ayrıntı, her bir parçanın bir bütün oluşturması için önemli olduğu, ailenin her üyesi ve her ziyaretçinin eğlenceye layık olduğu mükemmel oyunu yapan bir bulmaca gibi davranır.

hepsiburada buldan perde , boydan cam mutfak perde modelleri , ağır perde modelleri , perde etek modelleri , fon perde duruşu , tek taraflı fon modelleri , çatı katı pencere perde modelleri , açık mutfak perde modelleri , perdejim iletişim , kruvaze perde dikimi , salon kruvaze perde , koçtaş tül , kruvaze perde salon , iki renkli kruvaze perde modelleri,

Sayısız pencere modeli var ama hepsi modele ve özelliklerine göre bu 2021 için sunulan en iyi perde tasarımlarına uyarlanabilir ve iç dekorasyon tarzı açısından ön planda olabilir.

Özel panjurlar, panjurlar veya Japon panelleri takmanın daha uygun olduğu veya çoğu durumda stilin panjurlu perde seti veya diğerleri tarafından kullanılmasına izin verdiği durumlar vardır.

Bu 2021 için baskın olan modern perde stilleri

Perde tasarımları zaman içinde değişmiştir. Bugün, diğer dokularda, daha az kıvrımlı ve daha az geleneksel kumaşlarla daha hafifler. Sunulan yeni seçenekler sayesinde perde tasarımlarında modernite bu yıl trend haline geldi.

Oturma odası perdeleri, büyük ya da küçük odalarda görmeye alıştığımız perde tasarımlarına göre farklılıkların en çok görüldüğü yerdir, çoğu durumda abartılı hacimler verir.

Bu yıl 2021’in bir trendi olarak, bir perdenin hareket ve gösterişinin yanı sıra özel panjurlar veya panjurların sunduğu mahremiyet ve ışık zayıflatmanın birleştiği daha fazla kombinasyon buluyoruz.

Perde veya panjur ile birlikte dekoratif olarak modern ve özgün bir tarz algılanır. Pencerelerin iki ucundaki perdelerin dekorasyon yönünden görülmesi ve ışığın algılaması işlevini yerine getirenler panjurlardır.

Perdeler için mükemmel seçeneği nasıl seçersiniz?

Perde tasarımında en iyi seçeneği seçerken göz önünde bulundurulması gereken birçok husus vardır, bunların hepsi sunulan şemadan ayrılmamak için boyutlara ve pencereye, dekoratif stile ve sitede bulunan unsurlara bağlıdır. Ancak bunun için değil, mekanı yaşamla dolduracak veya ortam buna izin veriyorsa stilin birleşimine izin verecek renk kontrastlarını kullanmayı bırakın.

Eviniz için en iyi perde tasarımını seçin.

En iyi ev dekor alternatiflerinin hangileri olduğunu belirlemek için birçok zevk ve ihtiyaç vardır. Ve 2021 perde tasarımları, perdelere doğru eğimli bir tat söz konusu olduğunda çeşitlilik ve stiller sunar.

Yatak odaları ve perde tasarımları

Yatak odaları, her şeyin onu oluşturan tüm aksesuarlar arasında sıcak bir uyum göstermesi gereken ortamlardır. Bu anlamda, 2021 yılında yatak odaları için yeni trendler sunuluyor, bunlar arasında kumaş ve doku kombinasyonunun ya yorgan ya da yatak takımı ile birlikte perdelerin tasarımına dahil edilmesi, ona stil ve avangardın mükemmel bir görsel efekti vermek.

Çocuk yatak odalarındaki perdeler ve farklı tasarımları, kumaşlar ve dokular açısından ve perdeye tutturucu görevi gören çocuk aksesuarlarını birbirine bağlamak için güzel bir seçenek. Durum ne olursa olsun, yatak odası olsun, hem yetişkinler hem de çocuklar için pencereleri kapatırken, kabul edilebilir birçok seçenek vardır.

Oturma odası için perdelerde tasarım.

Oturma odası perdeleri de çok çeşitli olan diğer yerlerdir çünkü evde tasarlanması ve yeniden modellenmesi daha muhtemel olan alanlardan biridir.

Seçilecek perdelerin tasarımının, ışığın yarı saydam kumaşlarından geçmesine izin veren kumaşlar olması önemlidir.

Online mağaza kataloglarında çok çeşitli ve karşı konulamaz fiyatlar bulacaksınız.

Mutfaklar için perdelerde tasarım

Bu boşluklara, seçilen perdelerin kolay sökülüp yıkanması gereken bir alan olması ve kumaş dokularının mekanda oluşan kokuları emmemesi ve yağları emer. Bu alanda perdelerin panjurlarla veya temizlemesi kolay kişilerle değiştirilmesi tavsiye edilir.

Banyolar için perdelerde tasarım.

Mutfak perdesi tasarım önerilerine benzer. Banyolar için olduğundan farklı olarak, satışın boyutları evdeki diğer tüm pencerelerden daha küçüktür. Bu banyo pencereleri, banyonun tarzını ve dekorasyon çizgisini vurgulamak için en iyi seçeneğin hangisi olduğuna dikkat etmeliyiz. Basit dayanıklı kumaş tasarımları ve pencereye sabitlenmesi önerilir.

Bu 2021’in banyolar için iyi bir fikri ve trendi, banyo camına yapışan vinilleri kullanmanın muhteşem bir seçeneğidir. Onlara benzersiz ve modernist bir tarz verdiği için göz ardı edilemeyecek bir seçenek.

Küçük odalar için perde tasarımı.

Boyutların küçük olduğu ve görsel açıdan ferah bir görünüm kazandırılması gereken bu mekanlar için en çok tavsiye edileni büyük baskılı perdeler ve kalın dokulu kumaşlar kullanılmaması, ayrıca bilmediğim gibi perdeler kullanmalarıdır. hacmi var.

Mekana alan katan açık renklerle sade ama çekici tasarımlar kullanın. Ayrıca tarağı kumaş üzerinde tutan tasarımlar.

Sürgülü pencere perdeleri tasarımı

Bu tür sürgülü pencereler için, çoğu perde modeli kullanılabilir ve seçilebilir, çünkü dikkate alınması gereken husus, sürgülü pencere tamamen açıksa dolaşabilecek rüzgar miktarıdır. Bu durumda ağır perde modeli önerilir.

Perdelerinizde tasarruf edin

İç mekanlarda dekoratif stili kaybetmeden biraz daha fazla para biriktirmek söz konusu olduğunda, kataloglarında sunulan farklı seçenekleri maliyet ve kaliteye göre doğrulamak için farklı web sitelerini ziyaret etmeniz önerilir.

Ayrıca, düşük maliyetli dekorasyon stillerine de rehberlik edelim. Çünkü istenilen dekoratif stile ulaşmak için yapılabilecek çeşitli kombinasyonlarda muhteşem sonuçlar elde edilebilmektedir. Böylece yatırılan para abartılı derecede yüksek olmaz ve tasarruf edilebilir.

Yatak odaları ve oturma odaları için perde dekorasyonu

Yatak odalarının dekorasyonu çok yaratıcı, renk ve desenleri nevresim takımı, yatak örtüsü veya yatak örtüsü ile tamamlayacak şekilde seçilmiştir. Çok güncel bir tarz çağdaş. Bu kombinasyonlar hem gençler hem de yetişkinler tarafından yapılabildiğinden yaşla kayıtsızdır.

Diğer bir seçenek de çocuk ve genç yatak odaları için aynı rengin tonlarını veya çok benzer bir yelpazeyi birleştirerek daha canlı ve çarpıcı renkler seçmektir. Bu kombinasyonlar aynı tip kumaş veya farklı kumaşlar ve aynı renkler ile yapılabilir.

Oturma odalarının dekorasyonu için kumaşları, tonları veya renkleri birleştirme fikri de geçerlidir. Renklerin ve modelin bir yatak odasından farklı, daha nötr olması gerektiğini hesaba katarsak.

Modern perde dekorasyonu

Şüphesiz trend olanı, modern olanı, sadece yatak odası veya oturma odası perdelerinde değil, mutfak, banyo ve teraslarda da önemsiyorsunuz . Bunun için en iyi güncel dekorasyonlara sahibim, böylece örneğiniz iyi ve modern görünüyor.

Modern bir yaklaşım için, özellikle geometrik veya soyut detaylar seçerken gri ve beyaz gibi nötr renklerin kullanılması tavsiye edilir. Sakin ortamlar, monokrom perdeler ile elde edilmesi kolay, en modern ortamlar arasındadır.

Bir diğer çok aranan stil, daha parlak renkler kullanmanızı tavsiye ettiğim çağdaş ve eğer desen, çiçek baskı hayranıysanız, bu sizin için ideal bir stil. Perdelerin bu empoze edilen üslupta ana parçalar olduğu unutulmamalıdır.

Perde dekorasyonu için ideal renkler

Perdeleri, örneğin diğer öğeleriyle uyumlu hale getirmek ideal bir hedeftir, ister modern ister çağdaş bir tarz isteyip istemediğinizi seçerken rengi ve deseni hesaba katın. Daha önce de belirtildiği gibi, bunlar, kanepeler, koltuklar, masa örtüleri veya diğerleri olsun, dekore edilecek örnekte halihazırda mevcut olan nesnelerle birleştirilebilir.

Nötr gölgede perdeler

Size sunduğumuz ilk seçenek ve kolay kombine edilebilen nötr tonlar, bunun gibi modeller zarif ve rafine bir stil sağlar. Oturma odaları için ideal. En yeniler arasında Leroy Merlin’in tasarımlarını buluyoruz.

Bu tip, nötr renklerde ancak benzer tonlarda mobilyalarla birleştirmek için mükemmeldir. Günümüzde en yaygın trendlerden biri duvarları griye boyamak ve bu renklerden birini kullanmaktır.

Beyaz perdeler

Beyazın modası geçmiyor, bunun yerine perdeler ve mekanlar arasındaki kombinasyonlar için, özellikle parlak renkli duvarlarla birleşmek için ideal renk olarak bu 2021’i empoze ediyor.

Avantajlarından biri, beyazın odalara çok fazla doğal ışık getirmesi ve geniş bir odanın optik yanılsamasını elde etmesidir. Bu rengin aşığıysanız, düz, kıvrımlı, hafif baskılar veya diğerleri arasından birkaç stil seçebilirsiniz. Leroy Merlin modelleri hala iyi bir seçenek.

Mavi renkte perde

Bu 2021’de empoze edilen renklerden bir diğeri de nötr tonlarla birlikte mavi. Kullanmaya karar verdiğiniz tona bağlı olarak örnek daha koyu veya daha parlak olabilir. Perdelerinize ve pencerelerinize ekleyebileceğiniz bir diğer şey de, ferah ve modern bir illüzyon bırakacak yarı saydam bir perdedir. Leroy Merlin bu tasarımlarıyla yine öne çıkıyor.

Cesur renklerde perde

Bu tür perdeleri seçmek karmaşık olabilir, ancak riskli biriyseniz ve denemek istiyorsanız, işte bu renklere ve hangi kombinasyonların mükemmel olacağına dair bazı fikirler. Leroy Merlin, bunlar ve daha fazla stil için hala mevcut.

Perde dekorasyonu için ideal modeller

Çeşitli renklerde perdeler

Nötr veya gösterişli olsun, tek tek renklerin hayranı değilseniz, sizi daha riskli bir şey, farklı renklerin kombinasyonu denemeye davet ediyorum. İki seçeneğiniz var, biri çeşitli renklerde baskılar içeren bir perde seçin ve iki, aynı perdeleri ama farklı renklerde seçin. Kombinasyonlar sonsuz olabilir, o yüzden deneyelim!

Baskı ile beyaz perdeler

Zaten yorumlanmış desenli perdeler, özellikle çiçek baskılarıyla trend haline geldi. En çok aranan kombinasyonlar diğerleri arasında beyaz-kırmızı, beyaz-mavidir. Ikea tasarımlarıyla karşınızda.

Yaprak veya çiçek desenli perdeler

Beyaz ve yumuşak yeşil arka plana sahip oturma odaları için mükemmel olan desenler arasında doğal olanlar (yapraklar ve çiçekler) göze çarpmaktadır. İlkbaharda ideal olan çiçeklerin desen ve renklerinin arka plan olarak da değişiklik gösterebileceği unutulmamalıdır. Ikea tasarımlarıyla bizi yine şaşırtıyor.

Çeşitli baskı perdesi

Retro sevenler için farklı renklere odaklanan çeşitli unsur ve figürlere sahip perdeler empoze edildi. Oturma odası veya yatak odasına modern bir hava getiriyorlar. En çok arananlar arasında geometrik veya soyut figürler buluyoruz. Yine öne çıkan bir diğer marka ise daha inanılmaz tasarımlara sahip olan Ikea.

Boya baskı perdesi

Beyaz duvarların çok basit olduğunu hissediyorsunuz, çünkü modern bir tarz arayanlar için ideal olan boya ile “lekeli” bir desen bulabiliyorsunuz.

Kalın perdeler

Herkes ışıklı mekanların hayranı değil, sizler için karanlığın aşığı, bu ideal tasarımları sunuyorum. Bunlar, koyu olanları bir baskı hissi verdiği için farklı renklerde, açık olanları vurgulayan kalın malzeme perdelerdir. Artık bu tikleri bildiğinize göre DEKORASYON YAPALIM!