En kaliteli perde markaları ve modelleri

 Siyah güneş perdesi hem de zebra olmak üzere tüm stor perde modellerini geliştirir, üretir ve satar. Birinci sınıf kumaşlara ve en tanınmış uluslararası sistemlere, kişiselleştirilmiş ve doğrudan müşteri hizmetleri sistemi ekler.

görünen perdeleri çalıştıran mekanizmalar, uyumlu bir ürün oluşturacak şekilde kumaşla aynı renkte yapılıyor” dedi. Amerikan perde üretimi ile 40 yılı aşkın süredir. Fabrika bölümü, tüm çeşitlerinde stor perde üretimi ve satışına ayrılmıştır: siyah güneş perdesi ve stor zebra.

Perde Markaları – Perde Modelleri
Perde Markaları
Taç Perde.
Brillant Perde.
Pierre Cardin Perde.
Mrs.Pillow Perde.
Premier Home Perde.
Else Perde.
Erenev Perde.
Tengo Perde.

Şirket, üreticiden tüketiciye doğrudan iletişime dayalı, basit, oldukça esnek ticari ve üretken bir yapı geliştirdiği üretim ve halka satış üzerine odaklanmaktadır. en kaliteli perde markaları , en kaliteli perde modelleri , en iyi perde markaları , en iyi tül perde markaları , en kaliteli tül perde markası , en kaliteli tül perde , en kaliteli stor perde markası,

Bu, çevrimiçi bir iletişim sistemi ve ürün örnekleri ile ev ziyaretleri aracılığıyla yapılır. Bir temsilci müşteriye evinde veya ofisinde tavsiyede bulunur, ölçülerini alır, bütçeyi geçer ve istenirse teknik personel perdeleri yerleştirir.

en kaliteli tül perde markası

Müşteri avantajları

Tüm üretim ve ticari zincirin entegrasyonu, Fabrika’nın   çok rekabetçi bir fiyata yüksek kaliteli bir ürün ortaya çıkarmasını sağlar . Kumaşlar

ve en prestijli uluslararası markaların sistemlerindendir.

Bu strateji, onları bugün Büyük

kuzeyini ve batısını kapsayan belirli coğrafi alanlara odaklamaktadır. 

bulunan fabrikayı ziyaret etmek isteyenler, tüm ürün çeşitlerinin gerçek boyutlu örneklerinin bulunduğu küçük bir showroom görebilirler. Ülkenin geri kalanı, çevrimiçi alışveriş sistemi, telefonla tavsiye ve tüm ulusal bölgeye yapılan gönderiler aracılığıyla kapsanmaktadır. Şirketin bir diğer güçlü yanı ise satış sonrası hizmetidir.

en kaliteli stor perde markası

Bu yağlı ticari mekanizma, açıkladığı gibi, fabrikada gerçekleştirilen zanaatkar çalışmasına dayanmaktadır: “Perdenin alt tabanını, eski profesyonel döşeme ticareti tarzında zanaatkar bir şekilde kumaşla kaplıyoruz. benzersiz bir sonuç. Perdeleri de saçaklı, önü aynı kumaşla astarlı olarak yapabiliriz ve yatak odaları için detay, perdeyi alüminyum kılavuzlar ve saçaklarla yerleştirmek, böylece bir resim içinde kalsın; sonuç: üstün bir estetik görünüm ve ortamın yüzde yüz kararması”.

Mevcut renklere gelince, katalog kapsamlıdır: dokuz renk ve 26 farklı kumaş kombinasyonu. En çok kullanılanları beyaz, beyaz ve açık bej-bej, koyu bej, gri, siyah… Güneşlik kumaşlarda kumaşlar beyaz ipliklerin noktaları arasında diğer renklerle birleştirilir ve diğer bir varyant üç farklı ipliğin birleşimidir, her birinin değişken yüzdeleri ile. Fabrika hesabı yöneticisi   Alan , “Kumaşın hem renk kombinasyonu hem de dokuları ve noktaları farklı sonuçlar veriyor” diye ekliyor   .

Perdeler ölçüye göre yapılır: 2.20 metreden büyük pencereler veya büyük pencereler için Fabrika, tek bölümde 3.20 metreye kadar perde yapmak için tüplere ve özel sistemlere sahiptir ve durum gerektiriyorsa 3 kumaş yapar. , 60 58 ve 70 mm tüpler ile metre.

Roller zebra her zaman dikkat çeken bir ürün: “Oturma odaları ve yemek odaları için tasarlanmış ve tasarlanmış bir üründür. İşlevsel olarak dışa doğru bir görünüm verir, ancak estetik yönü en önemlisidir, çünkü ortamı avangard bir tarzla dekore eder ve trendleri birleştirmeye izin verir: modern veya şık mobilyalarla göz alıcı ve aynı zamanda hafif bir his yaratırlar. ”, firmanın yöneticisini detay landırıyor