En iyi Spor Kulaklıkları nelerdir

En iyi Spor Kulaklıkları nelerdir? Bluetooth veya kablolu, soru bu.

Yeni bir spor kulaklık  almayı düşünüyorsanız  ancak kendinizi çölde bir kardan adamdan daha fazla kaybolmuş hissediyorsanız endişelenmeyin. en iyi spor kulaklığı , kulaklığı , en iyi spor bluetooth kulaklık , s , spor için en iyi bluetooth kulaklık,  Spor bluetooth kulaklık sektörünün haritasını çıkardıktan birkaç hafta sonra, sonunda ‘2021’in en iyi spor kulaklıkları’ karşılaştırmamızı tamamladık.

 . En iyi kablosuz ama aynı zamanda kablolu spor müzik kulaklıklarını seçtik, analiz ettik ve test ettik. Artık antrenman yaparken sıkılmak için bir bahaneniz yok. Bir şey açık: spor yaparken hareketlilik ve özgürlük hissi çok önemlidir. Bu nedenle, iyi bir spor kablosuz cihazının en iyi seçenek olduğuna inanıyoruz. Bu anlamda, iyi spor bluetooth kulaklıkları da birçok koşucu, yüzücü, bisikletçi, golfçü veya sporcu için ekipmanın önemli bir parçasıdır. Ancak, daha çok eski kafalıysanız ve aradığınız şey geleneksel kablolu spor kulaklıklarsa, sizin için ilginç olacak bazı iyi seçenekler de sunuyoruz. Spor için en iyi kulaklık listemizde size  artılarını ve eksilerini sunuyoruz her modelin:  suya dayanıklılığı  (Su geçirmez), iyi dayanıyorsa veya düşmeye yatkınsa,  ses kalitesi ,   Bluetooth kaskların diğer cihazlarla (cep telefonları, müzik çalarlar …) uyumluluğuna ek olarak onların  büyüklüğü, konfor veya fiyatı.

En iyi spor kulaklıklarını seçme rehberi.

En iyi çalışan kulaklıkları seçmek için kılavuz ve ipuçları.

En İyi Spor Kulaklıkları 2021

 1. Beats PowerBeats Pro
 2. Jaybird Manzarası
 3. Bose Sport Kulaklık
 4. Sony WF-SP800N
 5. JBL Reflect Flow Sport
 6. Jabra Elite Aktif 75t
 7. JBL Under Armour Sport Flash X
 8. Adidas RPT-01
 9. Jaybird X4
 10. AfterShokz Aeropex

Beats PowerBeats Pro

Rahat ve kusursuz uyum. Suya dayanıklılık. Şarj cihazı ile 24 saat pil ömrü. Apple ve Android uyumluluğu.

Teknik özellikler:

 • Bağlantı:  Bluetooth 5.0.
 • Pil:  9 saat.
 • NFC:  Hayır.
 • Ağırlık: 20 gr.

Dre şirketi tarafından Beats  bu model ağır bahis. Ve bu gösteriyor. Dikkatlice analiz ettikten sonra piyasadaki en iyi True kablosuz spor kulaklıklardan biri olduğunu söylediğimizde elimiz titremiyor. Yüksek performanslı bir bateri seti entegre ederler, gerçekten rahattırlar, her kullanıcıya mükemmel uyum sağlarlar ve oldukça iyi ses verirler.

Tasarım:

Canero. Kulağa iyi uyum sağlarlar ve bir buçuk bükülme ile üçlü takla yapsanız bile düşmezler.  Kaskları herkese sabitleyen dört farklı boyutta kulak yastığı ve kancası ile birlikte gelirler . Çok rahatlar. Kabuklardan gelen basıncı azaltan ve bas tepkisini iyileştiren yenilikçi bir tasarıma sahiptirler. Ayrıca  IPX4 sertifikasına sahiptirler . Onları suya batıramazsınız, ancak ter ve su sıçramalarına karşı dayanıklıdırlar.

Apple, bu modelle Powerbeats Bluetooth spor kulaklık serisini tamamen yeniden tasarladı. Powerbeats Pro tamamen kablosuzdur  ve önceki modellerin kablolarına sahip değildir. Şarj portu olarak ikiye katlanan bir kasa ile birlikte gelirler. Çanta biraz büyük, ancak egzersiz yaparken muhtemelen elinizin altında olmayacak.

Ses:

Beats kabukları güçlü baslarıyla ünlüdür ve Powerbeats Pro da bir istisna değildir. Ancak  ses profili  önceki modellere göre daha dengeli . Baslar güçlü geliyor, ancak kontrol sizde. Karışım, ortalarda bas ve tiz seslerini tercih ediyor. Eleştirel müzik dinlemek için en iyi modeller olmasalar da egzersiz yapmak için mükemmeldirler.

Aktif gürültü engellemeye sahip olmadıkları için üzgünüz. Kulakta iyi bir sızdırmazlık sağlarlar, ancak tasarımları ortam gürültüsüne de izin vererek sizi çok gürültülü ortamlarda yüksek ses seviyelerinde kullanmaya zorlar.

Bağlantı:

Beraber bunları analiz, bu Beat Powerbeats Pro kulaklıklar şirketin iyi spor Bluetooth kulaklıklar şunlardır: Onlar teknoloji ile çalışmak  bluetooth içinde  5.0 türleri ve H1 çip entegre  biz de bulmak olduğunu  Pro AirPods . Kablosuz bağlantı kusursuz. Onları bir iOS cihazına yaklaştırmanız yeterlidir ve otomatik olarak senkronize edilirler. Ayrıca, arama yapmanızı ve diğer birçok işlevden yararlanmanızı sağlayan Siri sanal yardımcısını da desteklerler.

Ayrıca Android veya Windows bilgisayarlarla da kullanılabilirler. Bu durumda, kasanın üzerinde bulunan senkronizasyon düğmesini basılı tutmanız ve cihazınızda Powerbeats Pro Bluetooth spor kasklarını seçmeniz yeterlidir.

Davul:

Güçlü noktası. Ve  orta hacimde arka arkaya 9 saat savaş sunabilmeleri  . Uzun süreli pil. Ayrıca,  çanta size  toplam 24 saat kazandıran iki ek tam ücret sunar .

Sonuç:

Beats Powerbeats Pro çok rahattır, IPX4 sertifikalıdır, oldukça iyi ses verir ve Bluetooth bağlantısı kusursuzdur. Aktif gürültü engellemeye sahip olmadıkları için üzgünüz, ancak piyasadaki en iyi kablosuz spor kulaklıklardan biri. Dişleriniz uzun mu? 

Jaybird Manzarası

Teknik özellikler:

 • Bağlantı:  Bluetooth.
 • Pil:  6 saat.
 • Frekans yanıtı:  20Hz – 20kHz.
 • Ağırlık:  6 gr.

Jaybird Vista, piyasadaki en iyi Gerçek Kablolardan biridir. Modern bir kompakt tasarıma, atlet özelliklerine ve eşsiz Bluetooth bağlantısına sahiptirler. Bu spor kulaklıklar, markanın tüm deneyimini bir araya getirir ve açık havada veya içeride egzersiz yapmak için idealdir.

Tasarım:

Vista, basit ve çekici bir tasarıma sahiptir. Onlar edilir  IPX7 sertifikalı  onlar 30 dakika up kalabileceği anlamına hangi araçlar, suya karşı. Onlar gelmek  farklı boyut yastıkları ve kancalar  herhangi bir kullanıcıya mükemmel uyum. Boyutlarına göre hafifler ve test edildiklerinde kulaklarımıza PowerBeats Pro’dan daha iyi uyuyorlar.

Çok rahat ve küçüktürler, ancak en inanılmaz şey kasanın kompakt boyutudur. En iyi True Wireless kaskların kasaları genellikle bir egzersiz rutininde taşınamayacak kadar büyüktür, ancak bu herhangi bir cepte saklanabilir.

Ses:

Vista’yı test ederken ses kalitesine hoş bir şekilde şaşırdık. Kaskları oluşturan 6 mm’lik küçük sürücüler için mekansallık dikkat çekicidir. Ses, tüm frekanslarda sıcak ve zengin hisseder . Davullar ve vokaller iyi bir şekilde duyulur ve herhangi bir müzik türünü çalarken iyi performans gösterir.

Profil iyi dengelenmiş, ancak  sesi Jaybird uygulaması aracılığıyla kişisel beğeninize göre de eşitleyebilirsiniz. Uygulama, diğer kullanıcıların önerdiği çalma listelerine erişmenize ve çeşitli eşitleme seçenekleri arasından seçim yapmanıza olanak tanır. Ayrıca hızlı bir şekilde kendi ses profilinizi oluşturabilir, bası güçlendirebilir veya tizleri yumuşatabilirsiniz.

En güçlü kablosuz spor kulaklıklar değiller, bu nedenle çok gürültülü alanlar için en iyi model değiller. Bununla birlikte, kapların oturması iyi bir izolasyon sağlar ve maksimum ses seviyesinde bile ses ayrıntılarını korur.

Bağlantı:

Bu spor kulaklıkların sunduğu Bluetooth bağlantısı takdire şayan. Tipik olarak, True Wireless kasklarının sıkıştırma ve kablosuz senkronizasyon ile ilgili bazı sorunları vardır. Bununla birlikte,  Jaybirds , her ikisini de bağlamak yerine, her bir bardağı doğrudan bağlayarak herhangi bir hıçkırıkları ortadan kaldırır . Bu aynı zamanda her bir bardağı bağımsız olarak kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Herhangi bir akıllı telefonla senkronizasyon işlemi anında gerçekleşir. Sadece onları davadan çıkarmanız gerekiyor. En yenilikçi spor kulaklıkları değiller, ancak egzersiz yapmak için mükemmeller.

Davul:

Bu çalışan kulaklıkların özerkliği  , orta ses seviyelerinde altı saate ulaşır  . Ayrıca,  kılıf 10 saatlik ek bir şarj sağlar . Toplamda, orta hacimlerde yaklaşık 16 saat eklerler. Piyasadaki en iyi kapasite değil, ancak hemen hemen her kullanıcı için yeterli. Piyasadaki yeni standart olan bir USB-C bağlantı noktası ile yüklenirler.

Sonuç:

Jaybird Vista, egzersiz yapmak veya müzik dinlemek için harika bir ses sunar. Dayanıklı ve su geçirmez spor kulaklıklardır, ancak sesleri ve kompakt tasarımları onları her durum için ideal bir arkadaş yapar. Kalite/fiyat oranı iyi  ve tüm departmanlarda öne çıkıyorlar. Amazon’daki en iyi fiyatları görmek için  

Bose Sport Kulaklık

Teknik özellikler:

Ses kalitesi, rahat, mükemmel uyum.

 • Bağlantı:  Bluetooth 5.0.
 • Pil:  5 saat.
 • ANC:  Hayır.
 • Ağırlık: Her fincan için 6.75 gr.

Çok az Gerçek Kablosuz kulaklık, Bose Sport Kulaklıklar kadar iyi bir ses ve tasarım sunar. Kablosuz spor kulaklıklardır, dayanıklı, konforlu, çekici ve çok yönlüdürler. Herhangi bir sporcu için ideal bir model.

Tasarım:

Bose Sport Kulaklıklar, Bose QuietComfort Kulaklıkların sportif versiyonudur . SoundSport Free ile karşılaştırıldığında tamamen yeni bir tasarıma sahipler ve çeşitli iyileştirmeler içeriyorlar. Piyasadaki en çekici kasklar değiller, ancak herhangi bir kullanıcı için mükemmel uyum sağlarlar, rahatsızlığa neden olmazlar ve dış gürültüyü azaltan iyi bir yalıtım oluştururlar.

IPX4 sertifikası ile suya, toza ve tere karşı dayanıklıdır . Egzersiz için tasarlanmış dayanıklı True Wireless spor kulaklıklardır. Sony’ye kıyasla biraz büyükler, ancak iyi uyuyorlar ve çekiciler. Midnight Blue gibi birkaç cesur renkte gelirler, ancak onları klasik siyahta da alabilirsiniz.

Bose tarafından StayHear olarak adlandırılan kilitler, spor kulaklıkları herhangi bir aktivitede sabit tutan küçük kancalar sayesinde sabit kalırlar. Ayrıca, herhangi bir kullanıcının kullanabilmesi için üç çift farklı boyutta gelirler.

Bağlantı:

Bu Bose spor kulaklıkları, Bluetooth 5.0 teknolojisini entegre eder . Kablosuz menzili 30 feet’e ulaşır ve bağlantı kusursuz çalışır. Kontrolleri ayarlamanıza ve çeşitli kullanışlı işlevleri çalıştırmanıza izin veren Bose Music uygulamasıyla çalışırlar. Bu spor kasklarda, sesleri net bir şekilde alan ve daha fazla netlik için ortam gürültüsünü ayıran dahili mikrofonlar bulunur . Kontrollerin kullanımı kolaydır ve dokunmaya çok duyarlıdır.

Ses:

Bose Bose Sport Kulakiçi Kulaklıklar, Gerçek Kablosuz spor kulaklıklardır. Kulak İçi tasarımları kulak kanalında çok invaziv bir his vermez ve sesi iyi kapatırlar. Aktif gürültü engelleme teknolojisine sahip değiller ve bir miktar gürültünün geçmesine izin veriyorlar, ancak pasif olarak oldukça iyi bir şekilde azaltıyorlar.

Ses, tüm frekanslarda güçlü ve nettir. Bu spor kulaklıklar, Bose Volume Optimizer Active EQ teknolojisine sahiptir . Bu işlev, tiz ve bası otomatik olarak ayarlar, böylece ses her ses seviyesinde kusursuz bir şekilde dengede kalır.

Ses profili iyi dengelenmiştir ve saatlerce keyfini çıkarabileceğiniz hoş bir ses sunar. Bas güçlüdür, ancak kontrollü kalır ve iyi dokularla tanımlanmış hisseder. Yüksekler net ve pürüzsüz, vokaller ise etkileyici ve canlı. Perküsyonlar da harika hissettiriyor. Ses kalitesi spor kulaklıklar için çok iyi.

Davul:

Bose Sport Kulakiçi Kulaklıklar, orta ses seviyelerinde beş saatlik pil ömrüne sahiptir . Bir spor kulaklık için oldukça iyi bir kapasite. Ayrıca, şarj kutusu/dock, 10 saatlik ek bir şarj sağlar. Onları şarj etmek için sadece sert çantasında tutmanız yeterlidir ve onları iki saat kullanmak için sadece 15 dakikalık şarj yeterlidir.

Sonuç:

Bose Bose Sport Kulaklık piyasadaki en iyi Bluetooth spor kulaklık biridir . Bu True Wireless modeli sağlamdır, kullanımı kolaydır ve çok iyi ses kalitesi sunar. Ses profili egzersiz yapmak için mükemmeldir, ancak aynı zamanda tüm frekanslarda iyi ayrıntılara sahip herhangi bir müzik türünün keyfini çıkarabilirsiniz.

Sony WF-SP800N

Teknik özellikler:

 • Bağlantı:  Bluetooth 5.0.
 • Pil:  9 saat (18 şarj cihazıyla).
 • NFC:  Hayır.
 • Ağırlık:  18 gr.

WF-SP800N, WF-1000XM3’ün sporcular için yeni versiyonu olan en iyi Sony Bluetooth spor kulaklıklarıdır. Herhangi bir aktivite yaparken güvende kalırlar, su geçirmez, rahat ve çekicidirler. Ayrıca aktif gürültü engelleme özelliğine sahipler ve yeni Sony 360 Reality Audio formatını destekliyorlar.

Tasarım:

WF-SP8nn, toza ve tere karşı IP55 sertifikalıdır . Ayrıca yağmura dayanıklıdırlar, böylece onları birçok ortamda egzersiz yapmak için kullanabilirsiniz.  Her kullanıcıya kusursuz bir şekilde uyacak üç farklı boyutta kulak yastığı ve kancası ile birlikte gelirler  .

İyi otururlar ve herhangi bir egzersiz yaparken sabit kalırlar. Ancak uzun seanslarda biraz can sıkıcı olabiliyor. Uzatılmış bir tasarıma sahiptirler ve kullanımı kolaydır. Bu yeni nesil model, temel aktif gürültü engelleme teknolojisini entegre  eder ve yeni Sony 360 Reality Audio formatını destekler.

Bu Bluetooth spor kulaklıkların kapları,  şarkıları değiştirmenize, çalmayı kontrol etmenize, aramaları almanıza, sanal asistanınıza erişmenize  veya çevrenizdeki gürültünün bir kısmını duymanız için ortam modunu etkinleştirmenize izin veren dokunmatik kontrolleri entegre eder . Ne yazık ki, ses seviyesini kontrol etmek için seçtiğiniz sanal asistanı etkinleştirmeniz gerekir.

Bağlantı:

WF-1000XM3’e de entegre olan Bluetooth 5.0 yongasını kullanıyorlar . Ancak, aramalarda bir gelişme sunduğuna inanıyoruz. Sesler kristal berraklığındadır ve spor kasklar siz konuşurken ortam gürültüsünü önemli ölçüde azaltır.

Gürültü giderme ve Ortam Sesi işlevleri için sesi ve farklı seçenekleri eşitlemenizi sağlayan Sony Connect uygulamasını kullanırlar.  WF-1000XM3 gibi, kulaklıklardan birini çıkarıp taktığınızda otomatik olarak duraklayan veya çalan yerleşik bir sensöre sahiptirler. Ayrıca farkındalık modu var  . Bu özellik, herhangi bir fincan üzerinde parmağınızı basılı tuttuğunuzda şarkıyı duraklatır ve ardından herhangi bir fincandan parmağınızı kaldırdığınızda şarkıyı çalar.

Ses:

Bir spor kulaklık için ses kalitesi oldukça iyi. Bas güçlü ve güç çok iyi e. Ses profili bası vurgular ve orta ve yüksek frekansları biraz matlaştırır, ancak egzersiz için idealdir. Bu spor kulaklıklardaki gürültü engelleme teknolojisi, WF-1000XM3’ünki kadar iyi değil. Ancak ortam gürültüsünü önemli ölçüde azaltırlar ve gürültülü spor salonlarında kullanılabilirler.

Genel olarak,  egzersiz için ideal bir ses sunarlar ancak WF-1000XM3’ünki kadar nötr değildirler . Olumlu bir şey de, dikkate değer uzamsallık sunan yeni Sony 360 Reality Audio formatını desteklemeleridir. Bu yeni formatın keyfini Deezer veya Tidal gibi hizmetlerde çıkarabilirsiniz.

Davul:

Sony WF-SP800N’de bir  , orta ses seviyelerinde ve aktif gürültü iptali ile dokuz saatlik sürekli çalma özerkliğine sahiptir.  Çoğu True Wireless kask gibi, bir şarj kutusu / yuvası ile birlikte gelirler. Kılıf size ek olarak dokuz saat daha vererek Bluetooth moduyla toplam 18 saatlik özerklik sağlar.

Sonuç:

JBL Reflect Flow Sport

Teknik özellikler:

 • Bağlantı:  Bluetooth.
 • Pil:  8 saat
 • Frekans yanıtı:  20Hz – 20kHz.
 • Ağırlık: 85 gr

JBL, True Wireless kaskları için pazara çok fazla bahis yaptı ve Reflect Flow, en iyi modellerinden biri. Bu spor kulaklıklar su geçirmezdir, güçlü bas ve güç sunar. Herhangi bir kullanıcı için çok uygundurlar ve ihtiyacınız olduğunda ortam gürültüsünü dinlemenizi sağlayan Ambient Ware moduna sahiptirler.

Tasarım:

Reflect Flows, siyah, mavi, yeşil ve deniz mavisi çeşitli renklerde mevcuttur. Gerçek Kablosuz Bardaklar büyüktür, ancak hafiftir. Paket, her kullanıcıya kolayca uyması için üç farklı boyutta kulak yastığı ve tutma kancası içerir  .

IPX7 sertifikalıdırlar.  Bir metre derinliğe kadar su altında kalabilirler ve yağmura veya tere sorunsuz bir şekilde dayanabilirler. Su geçirmez olmasa da kompakt ve sağlam bir şarj kutusu/tabanı ile birlikte gelirler. Kutu, pilin durumunu ve şarj portunu gösteren LED ışıkları entegre eder (kablo, satın alma işlemine dahildir).

Bağlantı:

Sol kapta,  Ambient Aware moduna erişmenizi ve şarkıları değiştirmenizi sağlayan kontrol paneli bulunur . Sol bardak ile  oynatmayı kontrol edebilir ve aramaları cevaplayabilirsiniz . Dokunmatik kontrollere beş saniye bastığınızda her iki gözlük de kapanır ve iki saniye bastığınızda açılır. Spor kulaklıkların kullanımı kolaydır ve Bluetooth bağlantısı kusursuz çalışır.

Reflect Flow Bluetooth spor kulaklığındaki mikrofon mükemmel çalışıyor . Onları test ederek kaydettiğimiz sesleri net bir şekilde anlayabildik. Her ortamda kolayca iletişim kurmanızı sağlar. Ambient Aware modu da çok kullanışlıdır. Bu işlevi etkinleştirerek, sokakta koşmayı planlıyorsanız, gözlük taktığınızda ortam gürültüsünü duyabilirsiniz.

Ses:

20-20 kHz frekans yanıtı sunan 5,8 mm sürücüleri entegre  ederler.  Bu koşu kulaklıklarının sunduğu en alakalı şey, baslarının gücüdür. Egzersiz yaparken bası hissetmek isteyenler için ideal bir modeldir . Ses profili en sadık değil, ancak yüksek ses seviyelerinde bozulmuyor ve düşük ses seviyelerinde bas zengin ve kontrollü hissediyor.

Tizler kulağa net ve yumuşak gelir, orta tonların tanımı iyidir ve alçakların derinliği nedeniyle perküsyonlar karışımın içinden parlar. Sesler zengindir ve netlik, düşük frekansların gücü için feda edilmez . Ünlüler iyi bir belirgin varlık ile algılanır.

Davul:

JBL’ye göre bu kablosuz spor kulaklıkların pil ömrü  yaklaşık 10 saat , şarj kutusu ise  ek 20 saat sağlıyor.  Yüksek ses seviyeleri kullanıyorsanız kapasite biraz düşer, ancak yine de True Wireless kulaklıklar için harikadır.

Sonuç:

Jabra Elite Aktif 75t

Teknik özellikler:

 • Bağlantı:  Bluetooth 5.0.
 • Pil:  7.5 saat.

Jabra, kasklarının kalite/fiyat oranı ile tanınan bir firmadır ve Jabra Elite Active 75t en iyi modellerinden biridir. Bu True Wireless spor kulaklıkları IP55 sertifikalıdır, mükemmel ses ve kusursuz bağlantı sunar.

Tasarım:

Jabra Elite Active 75t spor kulaklık, sade ve zarif bir tasarıma sahiptir. 65t’ye çok benziyorlar, ancak birkaç iyileştirmeleri var. %20 daha küçüktürler ve daha az dikkat çekerler. Bununla birlikte, daha iyi performans gösteren bir pil entegre ettiklerini söyledi. Her kullanıcıya mükemmel uyum sağlarlar, hafif ve dayanıklıdırlar. Suya ve toza karşı IP55 sertifikalıdırlar ve şarj için bir USB-C bağlantı noktası entegre ederler .

Her fincan, oynatmayı yönetmenizi ve aramaları yanıtlamanızı sağlayan bir kontrolü entegre eder. Sol fincandaki düğmeyi basılı tutmak, sesi artırır ve sağ fincanla azaltır. Tam olarak istediğiniz ses seviyesini seçmek biraz zor olsa da, spor kulaklıkların kullanımı çok kolaydır. Ancak, ses düzeylerini telefondan değiştirebilirsiniz. Bu spor kaskları, her fincanda iki tane olmak üzere dört mikrofonu entegre eder . Mikrofonlar, aramaları net bir şekilde yapmanızı ve mobil cihazınızın kişisel asistanını etkinleştirmenizi sağlar.

Ses:

Jabra Elite Active 75t spor kulaklığın sunduğu ses kalitesi bizi şaşırttı. Ses, güçlü bas ile zengin ve hoş bir şekilde sıcak olarak algılanır . Bas, diğer tonları biraz matlaştırdığı için damak tadımız için çok güçlüdür. Bununla birlikte, uygulama ile ses profilini eşitleyebilir ve bas gücünü azaltabilirsiniz. Hip hop gibi türlerin keyfini çıkarmak ve spor salonunda kendinizi motive etmek, ayrıca koşarken ve kendinizi her şeyden soyutlamanız gerektiğinde klasik müzik dinlemek için mükemmeldirler.

Bu Kulak İçi kulaklıklar, kulakta oluşturdukları conta sayesinde dış sesi makul ölçüde azaltır . Egzersiz için ideal olan dinamik ve zengin bir ses sunarlar. Jabra Elite Active 75t, sesleri çok net bir şekilde alan dört mikrofona sahiptir. Bağlantı da kusursuz çalışıyor ve iki gözlük arasında herhangi bir gecikme bulamadık.

Bağlantı:

Jabra Elite Active 75t, Bluetooth 5.0 teknolojisini entegre eder . Kablosuz menzili çok geniş ve bağlantı kusursuz. iOS ve Android cihazlarda kullanılabilen ve çeşitli kullanışlı özellikler sunan Jabra uygulamasıyla çalışırlar. Uygulama ile sesi kişisel zevkinize göre ayarlayabilir ve HearThrough işlevini etkinleştirebilirsiniz . Bu teknoloji, kulaklığınızı çıkarmadan ortam gürültüsünü duymanızı sağlar. Dışarıdan gelen sesi dinlerken mono sesin keyfini çıkarmak istiyorsanız doğru fincanı ayrı olarak da kullanabilirsiniz .

davul:

Jabra Elite Active 75t spor kulaklıkları 7,5 saatlik pil ömrüne sahip , oldukça iyi bir kapasite. Ayrıca, toplam 20,5 saat boyunca ek tam şarj sunan bir şarj kutusu / tabanı ile birlikte gelirler.

Sonuç:

JBL Under Armour Sport Flash X

Teknik özellikler:

 • Bağlantı:  Bluetooth.
 • Pil:  6 saat.
 • NFC:  Evet.
 • Ağırlık:  -.

JBL Under Armor Sport Flash X, iyi ses kalitesi sunan, rahat ve çok çeşitli kablosuz bağlantılara sahip spor kulaklıklardır. Bunlar Flash’ın bir güncellemesidir ve çeşitli iyileştirmeleri vardır. Olağanüstü performansa sahip bir pili ve bir USB-C bağlantı noktasını birleştirirler. Ayrıca bir yıllık ücretsiz MapMyRun üyeliği ile birlikte gelirler.

Tasarım:

Bose JBL Under Armor Sport Flash X, şirketin en popüler Bluetooth spor kulaklıklarının güncellemesidir. True Wireless kulaklık için biraz büyükler, ancak rahat ve hafif hissettiriyorlar. . Üç çift silikon ped ve farklı boyutlarda kanatçıklarla geldikleri için her kullanıcıya mükemmel uyum sağlar. Egzersiz yaparken sabit kalırlar ve ayrıca oluşturdukları conta sayesinde sizi dış gürültüden pasif olarak yalıtırlar.

Bu spor kaskları IPX7 sertifikalıdır . Bu, onları bir metre suya daldırabileceğiniz anlamına gelir. Bluetooth bağlantısı su altında iyi çalışmıyor, ancak direncin olması güzel. Yağmurda kullanım için mükemmeldirler ve ter sorun olmaz.

Her fincan, dış panelde çok işlevli bir düğme içerir ve kontroller iki parça arasında bölünmüştür. Doğru fincanla, şarkıları çalmayı ve hızlı ileri sarmayı yönetebilirsiniz. Sol bardakla, harici gürültü veya ortam modunu dinlemenizi sağlayan TalkThru modunu etkinleştirebilirsiniz. Ayrıca mobil cihazınızda aramaları cevaplayabilir veya sonlandırabilir ve kişisel asistanı etkinleştirebilirsiniz.

Under Armor Sport Flash X spor kulaklığın her bir fincanı bağımsız olarak çalışır . Birini mono modda kullandığınızda ortam sesi işlevini kaybedersiniz, ancak diğer kontroller kalır.

Bağlantı:

JBL Under Armor Sport Flash X Bluetooth spor kulaklığı, aramaları yanıtlamak veya mobil cihazınızdaki kişisel asistanı etkinleştirmek için bir mikrofon entegre eder.Sesler nettir ve bozulmaz. Bluetooth sinyali bu konuda güçlü.

Bluetooth 5.0 bağlantısını entegre ederler ve AAC ve SBC kodekleriyle uyumludurlar ; ama aptX değil. Sesi eşitlemek için bir uygulama ile çalışmıyorlar, biraz pişman olduğumuz bir şey. Bununla birlikte, Under Armor Sport Flash ile ilgili bir başka artı , MapMyRun’a 12 aylık bir abonelikle gelmeleri.

Ses:

JBL Under Armor Sport Flash X’in sunduğu ses, spor kulaklıklar için idealdir. Güçlüdürler ve sizi daha hızlı koşmaya motive edebilecek derin baslara sahiptirler . Ses, iç mekan kullanımı ve sessiz ortamlar için biraz agresif olarak algılanabilir, ancak egzersiz yapmak için idealdir. Ses dinamiktir ve tüm müzik türleri kulağa zengin ve canlı gelir.

JBL Under Armor Sport Flash X, ses kalitesi açısından en iyi kulak içi spor kulaklıklardan biridir. Ses profilinde hiçbir kusur yok, tüm tonlar net ve iyi ayrıntılarla algılanıyor. Ayrıca iyi dengelenmişlerdir. Bas çok güçlü. Saf müzik tutkunları için ideal bir model değiller, ancak denge egzersiz yapmak için mükemmel.

Davul:

Bu Bluetooth spor kulaklıklardaki pil , orta ses seviyelerinde yaklaşık 10 saat dayanır . Ayrıca, şarj kutusu / yuvası size ek 40 saatlik şarj sağlar. Bu fiyat aralığındaki spor kasklarda bu kapasite şaşırtıcıdır.

Sonuç:

Adidas RPT-01

Teknik özellikler:

 • Bağlantı:  Bluetooth 5.0.
 • Pil:  40 saat
 • Ağırlık: 200 gr

Sporcular için tasarlanmış kulak üstü kaskları bulmak nadirdir. Adidas RPT-01, egzersiz yapmak için bulabileceğiniz en iyi kablosuz Kulak Üstü cihazlardan biridir . Pratik bir tasarıma ve oldukça iyi bir ses kalitesine sahiptirler. Tepe ve kafa bandı dolgusu yıkama için çıkarılabilir ve çekici görünür.

Tasarım:

Adidas RPT-01, koşucular ve sporcular için ideal olan akıllı bir Kulak Üstü tasarıma sahiptir. Ayık ve çekici renklerde mevcutturlar. Dış kısım çekici bir dokuma kumaşla kaplanmıştır ve bardakların dolgusu ve kafa bandı yıkama için çıkarılabilir . Rahat ve hafiftirler (200g), bu da onları egzersizler için ideal bir model yapar.

Kafaya çok iyi otururlar ve sabit kalırlar . Düşmelere karşı yeterince dirençli olmalarına rağmen herhangi bir aktivite sırasında kaymazlar. IPX4 sınıfı sertifikalıdırlar . Bu, tamamen suya batırılamamalarına rağmen su sıçramalarına ve tere dayanabilecekleri anlamına gelir.

RPT-01 kolay erişim kontrollerine sahiptir. Sağ kapta, ateşlemeyi, Bluetooth senkronizasyonunu, ses seviyesini ve oynatmayı yönetmek için çok yönlü bir kontrol buluyoruz. Şarkıları değiştirmenize de izin verir. Sol fincanda eylem düğmesini buluyoruz. Bu kontrol ile Google asistanını veya Siri’yi etkinleştirebilirsiniz . Aynı şekilde Adidas Headphone uygulaması ile bu butonun hareketini değiştirebilirsiniz.

Ses:

RPT-01, eğitim için idealdir. Bu çalışan kulaklıklar, güçlü bas ile şaşırtıcı derecede güçlü ses sunar . En nötr sesi sunmazlar, ancak profil egzersiz yapmak için mükemmeldir.

Bas çok derin geliyor, ancak orta ve yüksek tonlar en ince ayrıntıları sunmuyor. Bu spor kasklar, olağanüstü ses kalitesi sağlamak için tasarlanmamıştır. Frank Sinatra’nınki gibi müzik çalarken göze çarpmıyorlar. Bununla birlikte, çağdaş türlerde çok iyi performans gösteriyorlar.

Davul:

Adidas RPT-01 spor kulaklığın pili orta ses seviyesinde yaklaşık 40 saat dayanıyor . Hacme göre değişse de bu kapasite bu fiyat aralığı için şaşırtıcı. Sağ kapta şarj etmek için bir USB-C bağlantı noktası entegre ederler ve uzun bir USB-C – USB-A kablosuyla birlikte gelirler.

Bağlantı:

Bağlantı açısından, RPT-01 kablosuz spor kulaklıklar, Bluetooth 5.0 teknolojisi ile çalışır . Bluetooth kararlılığı çok iyi. Ayrıca aramaları cevaplamak için bir mikrofon entegre ederler ve Google Asistan veya Siri yardımcılarıyla çalışabilirler.

iOS ve Android cihazlar için kullanılabilen Adidas Headphone uygulaması, farklı özelleştirilebilir EQ ön ayarlarıyla sesi ayarlamanıza olanak tanır . Spotify çalma listelerini çalmak veya kişisel asistanınızı etkinleştirmek için eylem düğmesi işlevlerini de değiştirebilirsiniz. Bluetooth SBC codec bileşenini destekliyorlar, ancak ne yazık ki AAC veya aptX’i değil.

Sonuç:

Jaybird X4

Teknik özellikler:

 • Bağlantı:  Bluetooth
 • Pil:  7 saat
 • NFC:  Hayır
 • Ağırlık: 15 gr

Jaybird X4, piyasadaki en popüler spor kulaklıklarından birinin güncellemesidir. Yeni sürüm iPX7 sertifikalı, yeniden tasarlanmış uçlar ve egzersiz için ideal bir ses sunuyor.

Tasarım:

X4’ün en önemli özelliği  suya ve tere karşı IPX7 sertifikasına sahip olmaları. . Su kulaklıkları değiller, ancak otuz dakikaya kadar bir metre derinliğe daldırabilirsiniz. Kompakt bir tasarıma sahiptirler ve taşıma sırasında onları korumak için küçük bir taşıma çantasıyla birlikte gelirler. Uygun fiyatlı spor kasklardır, ancak dayanıklı ve çok rahat hissederler.

Ses:

Ses kalitesi kesinlikle yüksek. Dış gürültüden büyük bir izolasyona sahiptir  ve bas tutarlı, derin ve güçlüdür . Orta tonlar iyi bir varlığa sahiptir ve yüksekler iyi dengelenmiştir. Biraz bası vurgularlar ve vokaller karışımda biraz düşük hisseder, ancak  ses profili egzersiz yapmak için idealdir .

Buna ek olarak,  MySound Uygulaması , sesi kişisel zevkinize ve çalmak istediğiniz müziğe göre optimize etmenize olanak tanıyan önceden tanımlanmış çeşitli ayarlarla size iyi eşitleme seçenekleri sunar . Ses detayları çok iyi değil ama fiyatına göre çok iyi.

Davul:

Jaybird X4, spor kaskları arasında standart bir performans piline sahiptir. Şirket sekiz saat sürdüğünü iddia ediyor, ancak onları test etmek bize yedi saat verdi   Olumsuz bir şey, kendi şarj sistemleriyle gelmeleridir. Evrensel bir kablo kullanmalarını isterdik ama bu çok önemli bir sayaç değil.

Bağlantı:

Jaybird X4 spor kulaklıklarının en iyi özelliklerinden biri, Bluetooth 4.1 ile çalışması ve iyi bir kablosuz bağlantı yelpazesine sahip olmasıdır. Ayrıca,  onları aynı anda iki cihazla bağlayabilirsiniz. , bu da onları cep telefonunuzla ve tabletinizle aynı anda eşleştirebileceğiniz anlamına gelir. Kablolu olarak kullanılamazlar, ancak bu size daha fazla hareket kabiliyeti sağlar ve uygulamayı sesi eşitlemek için kullanır.

Sonuç:

AfterShokz Aeropex

Teknik özellikler:

 • Bağlantı:  Bluetooth 5.0.
 • Pil:  8 saat.
 • NFC:  Hayır
 • Ağırlık:  26 gr

AfterShokz Aeropex, başarılı Trekz Air’in güncellemesidir. Bunlar, kulak zarlarınızı koruyan ve etrafınızdaki sesi duymanızı sağlayan açık tasarıma sahip kemik iletimli spor kulaklıklardır. Bu yeni model daha iyi teknolojiyi, ses kalitesini bir araya getiriyor ve daha rahat.

Tasarım:

AfterShokz Aerpex, boynun arkasına takılan bir çift spor kulaklıktır. Kulak kanalını işgal etmeyen açık bir tasarıma sahiptirler ve sizi ortam gürültüsünden haberdar etmek için tasarlanmıştır.  Bu, çok gürültülü ortamlarda kullanılması tavsiye edilmese de, arabaların yakınında egzersiz yaparken mükemmeldir.

Bağlantı:

Bu spor kulaklıklar  Bluetooth 5.0 bağlantısıyla çalışır  ve herhangi bir mobil cihazla eşleştirmek çok kolaydır. Çağrıları cevaplamak ve sesli asistanları desteklemek için çift mikrofonları entegre ederler   Yanlarda, ses seviyesini ve oynatmayı kontrol etmek için küçük düğmeler entegre edilmiştir. Biraz küçükler ve birbirine çok yakınlar, ancak iyi çalışıyorlar.

Ses:

AfterShokz Aerpex, markayı ünlü yapan kemik iletim teknolojisini kullanıyor . Kulak kanalınızı işgal etmeye gerek kalmadan titreşimleri kulaklarınıza yönlendiren dönüştürücüleri entegre eder. Bu yeni model, önceki modele kıyasla daha iyi bas, daha az titreşim ve ses sızıntısı sunan bir ses sunan PremiumPitch 2.0 teknolojisini entegre ediyor.

Önceki nesil Aftershokz spor kaskları, yüksek ses seviyelerinde çok fazla titreşiyor ve sesin çok fazla kaçmasına izin veriyordu . Bu yeni sürüm, bas tepkisini, ayrıntıları ve genel ses kalitesini önemli ölçüde iyileştirir . En iyileri en çok orta hacimlerde fark edilir.

Satın alma paketi ayrıca güç ve ses kalitesini artırmak için kullanabileceğiniz pedler içerir. Genel olarak, daha pahalı spor kulaklıkların ayrıntılarını sunmasalar da, spor salonunda, koşuda veya evin çevresinde giyildiğinde oldukça iyi ses çıkarırlar. Tüm frekanslarda net ses verirler.

Davul:

Bu spor kasklar , önceki modelden iki saat daha fazla,  orta ses seviyelerinde sekiz saatlik sürekli çalma özerkliğine sahiptir . Arzulanan bir şey bırakan, ancak hafif tasarımı nedeniyle anlaşılabilir bir yetenek. Öte yandan, hızlı bir şarj sistemine sahipler ve sadece 15 dakikalık şarj, bir saatten fazla keyfini çıkarmanıza izin veriyor.

Sonuç:

# TOP1: Beats PowerBeats Pro

Beats PowerBeats Pro kulaklıklar, kendi puanlarınızı aşmak için ihtiyacınız olan her şeyi bir araya getiren bir mücevherdir: sizi akort etmek için en iyi Beats sesi, suya ve tere dayanıklıdır ve kulağa bir eldiven gibi oturur. Ek olarak, kablosuz bağlantısı piyasadaki en istikrarlı bağlantılardan biridir.

Spor Kulaklıklarının Teknik Özellikleri

MODELLER
BLUETOOTHDAVUL NFCAĞIRLIK
Beats Powerbeats ProEVET5 saat DEĞİL 20 gr
Jaybird ManzarasıEVET6 saatDEĞİL6 gr
Bose Sport KulaklıkEVET5 saat DEĞİL8 gr her bardak
Sony WFSP800NEVET8 saat DEĞİL18 gr
JBL Reflect Flow SporttEVET8 saat DEĞİL85 gr
Jabra Elite Aktif 75tEVET7.5 saat DEĞİL
JBL Under Armour Sport Flash XEVET6 saat DEĞİL
Adidas RPT-01EVET40 saat DEĞİL200 gr
Jaybird X4EVET7 saatEvet15 gr
AfterShokz Aeropex EVET8 saat DEĞİL26 gr
MODELLER
Beats Powerbeats Pro
Jaybird Manzarası
Bose Sport Kulaklık
Sony WFSP800N
JBL Reflect Flow Sportt
Jabra Elite Aktif 75t
JBL Under Armour Sport Flash X
Adidas RPT-01
Jaybird X4
AfterShokz Aeropex