En iyi şarjlı süpürge kadinlar kulübü

En iyi el tipi elektrikli süpürge: karşılaştırma

El tipi bir elektrikli süpürge, evde kaçıramayacağınız pratik bir cihazdır. Basit ve kompakt bir görünüme sahiptir, işlevselliği ile mükemmeldir.en iyi şarjlı süpürge kadinlar kulübü , en iyi şarjlı süpürge kadinlar kulübü , en iyi şarjlı süpürge kadınlar kulübü 2020 2021, en iyi şarjlı dikey süpürge kadınlar kulübü, en iyi dikey süpürge kadınlar kulübü , elektrik süpürgesi tavsiye kadınlar kulübü,

İster arabanızı ister koltuğunuzu süpürmek için satın almayı düşünüyorsanız, burada size en uygun modeli seçmek için aramanız gerekenleri anlatıyoruz.

en iyi şarjlı süpürge kadinlar kulübü , en iyi şarjlı süpürge kadinlar kulübü , en iyi şarjlı süpürge kadınlar kulübü 2020 2021, en iyi şarjlı dikey süpürge kadınlar kulübü, en iyi dikey süpürge kadınlar kulübü , elektrik süpürgesi tavsiye kadınlar kulübü,

El tipi elektrikli süpürge nedir?

El tipi bir elektrikli süpürge, küçük veya ulaşılması zor alanları kolayca temizlemek için bir tamamlayıcıdır. Kablolu veya şarj edilebilir bir batarya ile çalışabilir ve kir toplamak için bir haznesi ve emmek için bir fanı vardır.

Elektrikli süpürgelerin geri kalanıyla aynı şekilde çalışır, kir yüklü dış havayı içini temizlemek için emer ve ardından fanı kullanarak tekrar çıkarır.

En iyi el tipi elektrikli süpürgeler

Para için en iyi değer

Bu kablosuz model, 2200 mAh kapasiteye sahiptir ve 25 ila 30 dakika arasında bir özerkliğe izin verir. Ayrıca 6000 Pa’lık müthiş bir emiş gücü sunar.Tankı 600 ml kapasiteye sahip olup hem kuru hem de ıslak temizleme için çalışır.

En iyi üst düzey model

Bu kablosuz elektrikli süpürge, üçlü filtreleme sistemi ve tozu verimli bir şekilde ayıran High AirFlow sistemi sayesinde hafif ve yüksek performanslıdır. Hızlı şarjın yanı sıra 45 dakikalık uzun bir otonomi sunar. Pratik bir aksesuar içerir: bir bağlantı başlığı.

En ucuz model

Bu kablosuz model 5000 Pa’lık harika bir emiş gücüne sahiptir. 25 ila 30 dakika aralığında 2400 mAh bataryaya sahiptir. Su ile yıkanabilen paslanmaz çelik HEPA filtre içerir, saç, sıvı ve dar alanlar için 3 nozulludur.

El tipi elektrikli süpürge karşılaştırması

En iyi el tipi modeli satın almak istiyorsanız, Lo-Mejor ekibinin sizin için seçtiği bu 4 modelin özelliklerini kontrol edin .EN İYİ KALİTE-FİYAT

en iyi şarjlı süpürge kadinlar kulübü , en iyi şarjlı süpürge kadinlar kulübü , en iyi şarjlı süpürge kadınlar kulübü 2020 2021, en iyi şarjlı dikey süpürge kadınlar kulübü, en iyi dikey süpürge kadınlar kulübü , elektrik süpürgesi tavsiye kadınlar kulübü,

EN UCUZ

Elde taşınabilir elektrikli süpürge – HolifeEl tipi elektrikli süpürge – BoschElde taşınabilir elektrikli süpürge – HikerenElde taşınabilir elektrikli süpürge – Cecotec—-600ml kapasite400ml kapasitePaslanmaz çelik filtreliSiklonik teknoloji ile100 w güçHigh AirFlow sistemi ile100 w güçKatılar ve sıvılar içinİki versiyonda mevcutturİki versiyonda mevcuttur3 nozul içerirÇeşitli versiyonlarda mevcutturNot: 9.5 / 10Not: 10/10Not: 9/10Not: 10/10—Fiyat mevcut değil67,22 €Fiyat mevcut değilFiyat mevcut değil

Neden bir el tipi elektrikli süpürge satın almalı?

El tipi elektrikli süpürgeler çok yönlü ve kullanışlı cihazlardır. Hafif olmaları ve kullanımı çok kolay oldukları için öne çıkarlar. 1,5 kg’ı aşan ağırlığa sahip bir tane bulmanız çok zor, bu da onları kullanırken çok fazla çaba harcamanıza gerek kalmayacağı anlamına gelir.

Ayrıca süpürge modeli gibi diğer elektrikli süpürge türlerinden farklı olarak kullanımları oldukça kolaydır. Sadece bir düğmeye basın, ihtiyacınız olan şeyi kolayca süpürün ve dolduğunda veya süpürmeyi bitirdiğinizde hazneyi boşaltın.

Elde taşınan modeller oldukları için boyutları kompakt ve kullanışlıdır. Bu nedenle, saklamak için fazla alana ihtiyacınız olmayacak. Mutfaktaki bir rafta, dolapta, banyo veya yatak odasının bir köşesinde … istediğiniz yerde saklayabilirsiniz.

Hepsinden iyisi, küçük boyutlarına rağmen en inatçı kirleri bile temizleyebilirler. Özel nozullara sahip olmaları sayesinde ulaşılması zor yerlere ulaşabilmektedirler.

Öte yandan, kablosuz bir el süpürgesi seçerseniz, ona daha fazla fayda sağlayabilirsiniz. Sadece arabada rahatça kullanmakla kalmaz, aynı zamanda çadırınızı temizlemek için kampa giderken de yanınızda götürebilirsiniz. Kullanmayı planlamadan önce şarj etmeyi unutmayın.

El tipi elektrikli süpürgeler bugün satışta

Elde taşınabilir bir elektrikli süpürge satın almadan önce, elektrikli süpürge pazarında anın en iyi promosyonları olan bu seçime bir göz atın.

#Ön izlemeÜrünDeğerlendirmeFiyat
1en iyi şarjlı süpürge kadinlar kulübü , en iyi şarjlı süpürge kadinlar kulübü , en iyi şarjlı süpürge kadınlar kulübü 2020 2021, en iyi şarjlı dikey süpürge kadınlar kulübü, en iyi dikey süpürge kadınlar kulübü , elektrik süpürgesi tavsiye kadınlar kulübü,ELEGIANT Akülü Mini El Süpürgesi, Elektrikli Süpürge …İnceleme yok26,99 Euro24,99 Eurodaha fazla gör
ikiCecotec El Tipi Elektrikli Süpürge Conga Immortal ExtremeSuction …İnceleme yok52,90 Euro49,90 Eurodaha fazla gör
3ARORY El Süpürgesi, Araç Süpürgesi 7000PA …İnceleme yok41,99 Euro28,99 Eurodaha fazla gör
en iyi şarjlı süpürge kadinlar kulübü , en iyi şarjlı süpürge kadinlar kulübü , en iyi şarjlı süpürge kadınlar kulübü 2020 2021, en iyi şarjlı dikey süpürge kadınlar kulübü, en iyi dikey süpürge kadınlar kulübü , elektrik süpürgesi tavsiye kadınlar kulübü,

El tipi elektrikli süpürge nasıl seçilir?

Bu türden bir elektrikli süpürge ararken birçok model mevcuttur. Ne arayacağınızı bilmiyorsanız, en iyisini seçmek zor bir görev olabilir. Bu nedenle, size yardımcı olmak için bu karşılaştırmada el tipi bir elektrikli süpürgenin temel özelliklerini sunuyoruz.

Güç

Elektrikli süpürgeler söz konusu olduğunda, el ele giden iki kavram vardır: güç ve emiş. Birincisi motorun gücüyle ilgilidir ve ikincisi kir ve tozu emme gücüyle ilgilidir. Çoğu üretici genellikle yalnızca ilk verileri sunar, ancak bu, emiş gücünü bilmek için bir kılavuz görevi görür, çünkü genel olarak, güç ne kadar yüksekse, emiş o kadar iyidir.

En yaygın olanı, 65 W veya 100 W arasında değişen bir güce sahip modelleri bulmaktır. Bu güç, temel görevler için fazlasıyla yeterlidir. Ancak, küçük bir daireyi süpürmek için çok daha güçlü bir modele ihtiyacınız varsa (ana işlevi olmasa da) yaklaşık 350 W’lık bir model satın almalısınız.

Her durumda, emiş gücünün ne olduğunu ayrıntılandıran elektrikli süpürgeler vardır. İyi bir kapasite 5000Pa veya 6000 Pa olabilir (paskal, emme gücünü ölçen birim).

Hareketlilik

Bu, el tipi elektrikli süpürgede kablo olup olmamasına veya kablosuz pille çalışan bir model olup olmamasına bağlı olacaktır.

İlki klasik modellerdir ve daha güçlü, daha hafif ve her zaman mevcut olma avantajına sahiptir, çünkü çalışmak için sadece akıma bağlanmaları gerekir ve tükenmesi nedeniyle kesintisiz olarak istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. pil.

Şarj edilebilir bir el tipi elektrikli süpürge, daha az güçlü ve daha ağır olmasına rağmen, birçok durumda takdir edilen hareket özgürlüğü sunar. Bu, bir fişe ihtiyaç duymadan arabanızı veya başka bir yüzeyi temizlemek için istediğiniz yere götürebileceğiniz anlamına gelir.

Özerklik

Örneğin, araba için el tipi bir elektrikli süpürge istiyorsanız ve bu nedenle kablosuz bir model almaya karar verdiyseniz, özerkliğine bakmalısınız.

Ne kadar yüksek olursa o kadar iyidir çünkü pili yeniden şarj etmek ve tekrar kullanmak için beklemek zorunda kalmadan daha uzun süre temizleyebilirsiniz. Bu durumda önemli bir husus, zamanınızı iyi planlayabilmeniz için gerekli yükleme süresinin ne olduğunu bilmektir.

Çoğu el tipi elektrikli süpürge, çoğu temizlik görevi için fazlasıyla yeterli olan 25 ila 30 dakika arasında bir pil ömrü sunar. Bununla birlikte, 45 dakikaya kadar çalışma sunabilen daha güçlü pillere sahip modeller vardır. Enerji yoğunluklarına ve daha uzun bir kullanım ömrüne sahip olduklarından, Lityum-İyon pilli bir cihaz seçmeniz en iyisidir.

Ergonomi

Elde tutulan bir cihaz olduğu için ergonomi önemli bir husustur. Güzel bir tasarımın ötesinde, gerektiği kadar uzun süre kolayca kullanabilmeniz için tutmanın rahat olduğundan emin olmalısınız.

Ayrıca açma ve kapama düğmesinin nerede olduğuna da bakmalısınız, böylece kullanımı her zaman en uygun olanıdır.

Rahat tutuşa ek olarak ağırlık, el tipi elektrikli süpürgenin ergonomisinin de anahtarıdır. Mümkün olduğu kadar hafif bir model aramanız tavsiye edilir: mümkünse 2 kg’dan az. Aslında, bu elektrikli süpürgelerin çoğu genellikle en hafif olan 600 gramdan en ağır olan 1,90 kiloya kadar değişen bir ağırlığa sahiptir.

Aksesuarlar

Aksesuarlar, el tipi elektrikli süpürgenizi çok işlevli bir cihaza dönüştürebildikleri için önemlidir. Genel olarak, genellikle özel nozullar ve fırçalar içerirler, ancak uygun bir model seçebilmeniz için en kullanışlı olanı nasıl seçeceğinizi bilmeniz önerilir.

Döşemeye takılan halıları ve evcil hayvan tüylerini temizlemek için fırça başlığı, pencere rayları gibi dar noktalara ulaşmak için düz bir başlık ve aspirasyon sıvıları için kauçuk başlık gibi çok pratik aksesuarlara sahip aletler bulabilirsiniz.

En Çok Satan El Süpürgesi

En iyi fiyata el tipi elektrikli süpürge satın almak istiyorsanız, o anın en iyi satışları olan bu seçime bir göz atın.TEKLİF

ELEGIANT Akülü Mini El Süpürgesi, …26,99 Euro24,99 Eurodaha fazla gör

Audew Akülü El Süpürgesi, Süpürge …29,99 Eurodaha fazla görTEKLİF

Cecotec Conga Ölümsüz El Süpürgesi …52,90 Euro49,90 Eurodaha fazla gör

Akülü El Süpürgesi, 130W 9000Pa …49,99 Eurodaha fazla gör

en iyi şarjlı süpürge kadinlar kulübü , en iyi şarjlı süpürge kadinlar kulübü , en iyi şarjlı süpürge kadınlar kulübü 2020 2021, en iyi şarjlı dikey süpürge kadınlar kulübü, en iyi dikey süpürge kadınlar kulübü , elektrik süpürgesi tavsiye kadınlar kulübü,

El tipi elektrikli süpürgenin maliyeti nedir?

El tipi elektrikli süpürgeler markaya, güce ve kapasiteye göre değişen fiyatlara sahiptir. Ortalama maliyeti 30 ile 100 avro arasında olsa da, Bosch PAS 18 LI pille çalışan elektrikli süpürge gibi 20 dakikalık otonomiye ve 110 avronun biraz üzerinde bir fiyata birden fazla aksesuar gibi daha pahalı modeller bulabilirsiniz.

Ayrıca 18 V gücünde ve 8 temizleme pozisyonunda Black ve Decker PV1820L el tipi elektrikli süpürge gibi fiyatları 100 Euro’ya yakın modeller de bulabilirsiniz. Bu aynı markadan yaklaşık 65 Euro’ya modeller bulabilirsiniz. Ve ucuz bir model arıyorsanız, Cecotec Conga el tipi elektrikli süpürge harika bir seçenektir çünkü maliyeti 40 avrodan azdır.El tipi elektrikli süpürgeler evin her yerinde çok kullanışlı araçlardır. En iyisini seçmek için emiş gücünü, kablosuz olup olmadığını kontrol etmeniz ve hangi aksesuarları içerdiğini doğrulamanız gerekir. Böylece ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

El tipi elektrikli süpürge nasıl kullanılır?

El tipi elektrikli süpürgeler, robot elektrik süpürgelerinde olduğu gibi kullanım kolaylığı ile öne çıkar . Açmadan önce, filtrenin ve tankın yerinde olduğundan emin olmanız yeterlidir. Daha sonra, yalnızca genellikle tutma yerinde bulunan güç düğmesini etkinleştirmeniz gerekecektir. Çok hızlı bir model ise yapacağınız temizliğe en uygun olanı seçmelisiniz.

en iyi şarjlı süpürge kadinlar kulübü , en iyi şarjlı süpürge kadinlar kulübü , en iyi şarjlı süpürge kadınlar kulübü 2020 2021, en iyi şarjlı dikey süpürge kadınlar kulübü, en iyi dikey süpürge kadınlar kulübü , elektrik süpürgesi tavsiye kadınlar kulübü,

Tüm kiri toplamak için hava çıkış alanını temizlemek istediğiniz alana doğru, vakumun verimini artırmak için mümkün olan en kısa mesafe ile odaklamak gerekir. Elektrikli süpürgeyi uzun süre kullanacaksanız, motorun aşırı ısınmasını önlemek için birkaç dakika sonra dinlendirmelisiniz.

Temizleyeceğiniz alanın türüne bağlı olarak, bir veya daha fazla aksesuara ihtiyacınız olacaktır. İhtiyaçlarınıza göre değiştirebilmeniz için bunları elinizin altında bulundurun. Aksesuarları kullandıktan sonra, saklamadan önce iyice temizlemeyi unutmayın.

Son adım, elektrikli süpürge tankını boşaltmak ve temizlemeye devam etmek olacaktır. Her modelde bu işlem değişebilir, bu nedenle, tankın nasıl söküldüğünü ve kire doğru şekilde nasıl erişileceğini öğrenmek için üreticinin kullanım talimatlarını okumanız önerilir.

Güç ve emiş kapasitesi aynı mı?

Hayır, her ikisi de birbirine bağlı olsa da. Güç W cinsinden ve emme kapasitesi kilopaskal veya watt emiş cinsinden ifade edilir. Maksimum gücü veya emme kapasitesini kullanmak her zaman gerekli olmadığından gücü düzenleyebilmek önemlidir.

en iyi şarjlı süpürge kadinlar kulübü , en iyi şarjlı süpürge kadinlar kulübü , en iyi şarjlı süpürge kadınlar kulübü 2020 2021, en iyi şarjlı dikey süpürge kadınlar kulübü, en iyi dikey süpürge kadınlar kulübü , elektrik süpürgesi tavsiye kadınlar kulübü,