Duvara monte ütü masası

Kusursuz bir görünüm elde etmek birçok faktöre bağlıdır.duvara monteli ütü masası Bununla birlikte, sabit bir şey vardır: her giysinin iyi ütülenmiş olması.duvara monte ütü masası Dekorasyonunuzu lekelemeden bu aletten nasıl yararlanabileceğinizi öğrenin ikea duvara monte ütü masası , duvara monte ütü masası koçtaş , duvara monte ütü masası ikea , duvara monte edilen ütü masası , duvara asılan ütü masası , duvara monte utu masasi , dolaba monte ütü masası,.

Evde bir ütü masasına sahip olmak çok gereklidir. Görünüşünüzü ve kişiliğinizi geliştirmek için temiz, kırışıksız bir kıyafeti hiçbir şey yenemez. Ütü masasını saklamak için çok az yerimiz olduğunda sorun ortaya çıkar. Evde eğlenmek için alanı engelleyebilir veya azaltabilir, bu nedenle odanın dekorasyonunu bozmayacak veya bozmayacak bir yer bulmak önemlidir . Ondan kurtulmak düşünülemez, ancak doğru saklanma yerini bulmak çok kolaydır.

Ütü masasına takılmadan mükemmel bir düzleştirme ile kıyafetinizi korumanıza olanak tanıyan çok çeşitli alternatifleri keşfedin 

Ütü masası nerede saklanmalı?

Bazen evdeki alan sorunlarını çözmek için hayal gücünüzün yetersiz olduğunu hissedebilirsiniz. Umutsuzluğa kapılma! Ütü masanızın ayarınızı bozmaması veya olması gerekenden daha fazla inç kaplamaması için hala harika seçenekler var .

  • Gizlemek basit ve pratik bir seçenektir. Bir olasılık, onu bir dolaba veya mutfak çekmecesine entegre etmektir . Aslında, genel boyutları olan uyarlanabilir cihazlar var. Avantajı, ucuz olmaları ve kurulumlarının kolay olmasıdır. Bu şekilde, son dakika ütülemelerine her zaman hazır olan geri çekilebilir bir masanız olur.
  • Duvarda tutulması için tasarlanmış katlanır masalara da eğilebilirsiniz . Bu çeşitler dolabın arkasına veya kapının arkasına yerleştirmek için harikadır.
  • Bütçeniz daha büyükse, en iyisi masayı içeren bir dolaptır . Piyasadaki sınırlı bulunabilirlikleri nedeniyle, daha yüksek bir maliyete sahiptirler. Ancak size vereceği konfor, yatırıma değecektir.

Ütü masasını gizlemek için 4 numara

Muhtemelen eşyalarınızı düzenlerken her santimin önemli olduğunu ve en çok gözden kaçan alanların ütünüzü toplamanıza yardımcı olabileceğini zaten biliyorsunuzdur. Bu öncüllerden başlayarak, bu dört stratejiden birini uygulamayı düşünün 

Onu kapıların arkasına koyun

  • Gizlemek için oda kapılarından yararlanın . Banyo, misafir odası veya yatak odası kapısının arkasına asmak, kullanırken size rahatlık ve rahatlık sağlayacaktır. Az kullanılan bir oda seçerseniz, çok daha iyi.
  • Masanızı sarmak ona daha dekoratif bir hava katacaktır. Bu ipucunu uygulamak için uzman olmanıza gerek yoktur. Kendinize minderinizin veya perdelerinizin tonlarına uygun bir masa örtüsü yapabilirsiniz.

Mobilyaların altındaki alanı kullanın

Küçük apartman dairelerinde her inç fark yaratır. Hem yatak hem de en sevdiğiniz kanepe , ütü masası için mükemmel bir saklanma yeri sağlar. İhtiyaç duyduğunuzda elinizin altında ve elbette arkadaşlarınızın veya ziyaretçilerinizin gözünden uzakta olacaksınız.

Ölü bölgelere çare

Evde buzdolabının yanında, sütunlarda veya belirli mülklerde ölü alanların olması yaygındır. Dar alanlar oldukları için onları nasıl kullanacağınızdan emin değilsiniz. Ancak ütü masanızı katlayarak bunlardan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Gardırobunuzun kenarlarında harika görünecek. Tüm gözlerin ulaşamayacağı bir yerde olacak.

Yıkama alanına yerleştirin

Çamaşırhanenizde gardırop varsa menteşeli destek satın alabilirsiniz . Bu alternatifin avantajı, panonuzun katlanıp mobilyaların derinliklerinde sabit kalmasıdır.
Bu şekilde, dolaptan bir şey çıkarmanın size gelme riskini almayacaksınız.

Ütü masasını gizlemek için sahip olduğunuz çeşitli olasılıklar sizi şaşırttı mı? Elbette bunlardan biri veya birkaçı evinizdeki alan için geçerli . Size en uygun olanı denemekten çekinmeyin. Artık saklamadan bu aletten daha iyi yararlanabilmeniz bir sorun teşkil etmektedir.ikea duvara monte ütü masası , duvara monte ütü masası koçtaş , duvara monte ütü masası ikea , duvara monte edilen ütü masası , duvara asılan ütü masası , duvara monte utu masasi , dolaba monte ütü masası,