Bebek odası perdesi nasıl olmalı

Bebek perdeleri: bebek odasını dekore etmek için fikirler

İçindekiler 

  • Bebek perdelerinizi seçmek için 1 ipucu 
  • Bebekler için 2 perde, bir olasılıklar dünyası
    • 2.1 1.Çizimli bebek perdeleri
    • 2.2 2.Özelleştirilebilir bebek perdeleri
    • 2.3 3.Bebek perdeleri için katı renkler

En iyi ve en şirin bebek perdelerini mi arıyorsunuz? Bu yazıyı okuyun. İdeal bebek perdelerine sahip olmanız için size tüm ipuçlarını veriyoruz.

Bebek perdeleri nasıl olmalı?  Bunları seçerken nelere dikkat etmelisiniz? Panjur veya perde seçmek daha mı iyi? Kendinize bu soruları soruyorsanız, bu yazıyı okumaya devam edin. Doğru bebek perdelerini seçebilmeniz için size tüm ipuçlarını vereceğiz.

Aileye yeni bir üyenin gelmesi  bir sevinç sebebidir . Büyük gün için her şeyin hazır olmasını istiyoruz. Doğru bebek perdelerini seçmek bize biraz baş ağrısı verebilir.

Burası muhtemelen evin en özenle dekore edeceğimiz alanı ve her şeyin hayal ettiğimiz gibi mükemmel olmasını istiyoruz. Bebekler için perdeler genellikle bir hassasiyet, sıcaklık ve her şeyden önce yaşadığımız o harika anın yanılsamasını verir.

Bebek perdelerinizi seçmek için ipuçları 

Gelen  Bebeklerin ilk aşamada  biz seçerseniz, hiçbir şey olmaz  uzun  veya kısa bebek perdeleri . Evdeki minikler henüz odanın içinde dolaşamıyor. Ancak çocuk  büyüdüğünde, bu uzun perdelerin sadece pencereleri kaplayan perdelerle değiştirilmesi tavsiye edilir. Bu şekilde oynayan çocukların ellerinden sarkıp kendilerine zarar vermelerini önlemiş olacağız.

 Yenidoğanın doğru dinlenmesini sağlamak için başka bir basit  ipucu , doğal ışık elde etmek için ışığın odanın içine doğrudan nüfuz etmemesi ve  aynı zamanda opak olmaması için çok yarı saydam olmayan bebek perdeleri kullanmaktır  .

n11 çoçuk odası fon perde modelleri , erkek bebek odası perde modelleri , çoçuk odası için tül perde modelleri , çocuk odası perde fiyatları , çoçuk odası rustik perde modelleri , çocuk odası rustik perde , çoçuk odası fon perde çeşitleri , bebek odası için perde modelleri,

İkisi arasındaki dengeyi bulmalıyız  ki, odamız  dinlenirken bebeği rahatsız etmeden doğal ışıktan yararlansın .

Bebek perdeleri, olasılıklar dünyası

Bebek perdelerinde  mevcut teklif çok çeşitli ve kapsamlıdır , her zevke ve tarza uygundur. Biz olabilir  daha rahat çevrimiçi bebek perdeleri satın  evden veya bunları da satın almak için fiziksel mağazalarda gidin.

To   çevrimiçi bebek için perde seçimi görevi size yardımcı biz bazı fikirler önermek  o özel anı işbirliği yapma ve ideal bebek perdeleri ile küçük olanlar oda süslemeleri için yönetmek:

1.Desenli bebek perdeleri

Desenli perdelerle süslemek asla eksik olmayan bir  klasiktir , onlara her zaman bir neşe ve eğlence havası getirirler. İçin  çocuk panjur , kullanabileceğimiz  kızlar ve çocuklar için mavi tonlarda pembe tonlarda geleneksel desenler odanın tarzı ile de uyan ya da biz seçebilirler prensesler, prensler ya da herhangi bir çizimle,  daha güncel  yıldızlı çizimlerle desenleri , puantiyeli veya çizgili altın ve bej tonlarında. 

2. Özelleştirilebilir bebek perdeleri

 Bebek perdelerine özgün bir hayat vermek için bir başka harika fikir de çocuk görselleri olan panjurları seçmektir. Çizgi film karakterleri, hayvanlar, tahta trenler veya jöleler çok yaygındır. Bebeğinize daha tatlı ve daha eğlenceli bir oda alacağınızdan şüpheniz olmasın.

Çocuk çizimlerinin yanı sıra , bebek perdeleri aracılığıyla huzuru ve dinginliği iletmek için çok sayıda  manzara baskısı arasından seçim yapabiliriz .

Hatta bebek perdesine kendi fotoğrafınızı ekleyerek bir adım daha ileri giderek  onu maksimum düzeyde kişiselleştirmek için kullanabilirsiniz. Tüm özelleştirilebilir jaluzi modelleri, %5 açılma derecesi veya tamamen opak olarak mevcuttur. Her şey odanın ihtiyaç duyduğu ışık miktarına bağlıdır.

3. Bebek perdeleri için katı renkler

Dekorasyon konusunda  en muhafazakar ebeveynler için düz renkler  asla başarısız olmayan bir seçimdir. Duvarların ve mobilyaların rengine göre az ya da çok renkli bebek perdeleri seçebiliriz.

Odada zaten birçok renk varsa nötr renklerde bebek perdeleri tercih etmek isteyebilirsiniz. Bu, fazla rengi yumuşatacaktır. Öte yandan, odanın cansız, renksiz olduğunu fark edersek, risk alabilir ve bebek perdeleriyle bu dokunuşu daha çarpıcı bir renkte ekleyebiliriz.

Son bir seçenek, toplam sadeliğe bahse girmek ve tüm odayı nötr tonlarla dekore etmektir. Perdelerde nötr tonlar da kullanabilirsiniz. Odaya doğallık ve sıcaklık hissi vereceksiniz. Bu tür perdeler katlanabilir veya yuvarlanabilir ve çok çeşitli renk ve kumaşlarda bulunabilir.

Bu basit  fikirler uzun bir yol kat edebilir.  Bir çocuk odasını dekore etme görevini kolaylaştıracaklar . Alanın geri kalanıyla eşleşen bebek perdeleri için en iyi seçeneği çevrimiçi olarak seçebilirsiniz.

En önemli şey  odaya kişilik kazandırmaktır. Ve elbette  bebeğin iyi gelişimi için ideal bir iklim yaratın.  Şimdi sadece küçüklerin tadını çıkarmak kalıyor!

Bir soru: Odanız için ne tür bebek perdeleri seçtiniz? Neden? Yorumlarda sizden haber almak isteriz. Bu şekilde bize tüm fikirleri de vermiş olursunuz. 

Ve bu gönderiyi beğendiyseniz, aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşır mısınız?