2020 2021 dış cephe boya renkleri

Bu yıl evin cepheleri ve dış cephelerinin 2021 trendlerinde doğal malzemelere dönüş var. Ahşap, bambu, toprak cepheler göreceğiz …
taş gibi doğal unsurlarla mükemmel bir şekilde birleştiği için beyaz renkler hakim olacak. dış cephe renkleri, dış cephe boya renkleri, dış cephe boyası renkleri, dış cephe boya modelleri, müstakil ev dış cephe boya renkleri, ev dış cephe boyası, 2 katlı ev dış cephe boya renkleri, dış cephe boya örnekleri, villa dış cephe boya renkleri, 2020 dış cephe boya renkleri, duvar boyası markaları, dış cephe ev boyaları, iç kapı renkleri, en iyi boya markası, Görebildiğimiz trendlerden biri de ahşap evler.

 Daha koyu tonlarda ama aynı zamanda aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi daha açık tonlarda giyilirler. Çok moda olan bir teknik, sıkıştırılmış toprakla ev cepheleri yapmaktır . Sıkıştırılmış ve bu yönde kalan toprak blokları ile yapılırlar.

Öte yandan, taş eksik olamaz. Hem doğal renginde hem de beyaza boyanmış olarak göreceğiz.

Ve daha önce de söylediğimiz gibi, 2021’de evlerin cephelerini taş veya ahşap gibi diğer doğal unsurlarla birleştirerek boyamaya gelen nötr renk beyaz olacaktır .Villa dış cephe boya renkleri

Dış cephe renkleri 2021 cephelerin fikirleri ve fotoğrafları

Evin dış cephesi, onu oluşturan her oda kadar önemlidir, bu nedenle iyi sunulmuş, güzel görünümlü ve iyi bir renk kombinasyonu ile evin geri kalanı için giriş mektubu niteliğindedir. Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç seçenek var, burada dış renklerle ilgili bazı örnekler ve fikirler bırakacağız, böylece en sevdiğiniz paleti görebilir ve seçebilirsiniz.

dış cephe renkleri, dış cephe boya renkleri, dış cephe boyası renkleri, dış cephe boya modelleri, müstakil ev dış cephe boya renkleri, ev dış cephe boyası, 2 katlı ev dış cephe boya renkleri, dış cephe boya örnekleri, villa dış cephe boya renkleri, 2020 dış cephe boya renkleri, duvar boyası markaları, dış cephe ev boyaları, iç kapı renkleri, en iyi boya markası,

Olasılıklar sonsuzdur, dış resim sadece duvarın değil, bir bütünün birleşimidir, dikkatlice meditasyon yapmalı, hayal etmeli, projelendirmeli ve sonra da boyamalıdır, böylece evin sunum mektubu çok iyi ziyaretçiye izlenim.

Dış mekanlar için en iyi boya hangisidir?

İç ve dış mekanı boyamak aynı şey değildir, bu nedenle boya türü de aynı olamaz. Dış için ideal boyalar neme dirençli, hem de kıyı bölgelerinde nem veya alkali olarak iklim faktörleri ile olanlardır. Ev dış cephe boyası

Dış cephe boyası seçerken dikkat edilmesi gereken faktörler

Veranda, cephe veya terasınızın duvarlarının hangi malzemeye sahip olduğu önemli değildir, tadilat çalışmalarına başlamadan önce , yüzeydeki nem sızıntısı, çatlaklar ve diğer kusurlar gibi mevcut olabilecek çeşitli ayrıntıları gözden geçirmenizi öneririz .

Ayrıca, yağmur boyayı seyreltirken yoğun ısı boyayı çatlatabileceğinden, evinizi yeniden şekillendirmek için ideal zamanı belirleyin.

Bir İdeal iklim exteriors boyama için çevrede çok az güneş, hiçbir rüzgar ve hafif nemli olduğunu.

Dış cephe boya çeşitleri

Geleneksel olarak iki tür dış cephe boyası kullanılır : akrilik ve akrilik vinil.

  • % 100 akrilik boya  nem, küf, güneşin etkilerine karşı dirençli olan ve sabun ve su ile son derece yıkanabilir. Genellikle iklim faktörlerine önemli ölçüde maruz kalan iç veya dış mekanlarda kullanılır. Müstakil ev dış cephe boya renkleri
  • Bu arada, akrilik vinil , daha az zorlu iklim koşullarına sahip alanlarda dış mekanlar için idealdir.

Dış cephe boyası için en iyi çözümler

Mevcut süreçler ve teknolojiler , özel hava koşullarına dayanıklı özelliklere sahip % 100 akrilik ve vinil akrilik boya üretmeyi mümkün kılmaktadır . , aşağıdakiler gibi dış mekanlar için özel boyalara sahiptir:

 . – Bu% 100 akrilik boya, neme ve hatta alkaliniteye karşı maksimum koruma sağlar. Mantar önleyici bir film oluşturur ve mat veya saten yüzeyli 1.026 renge kadar bulunabilir.

Kıyı bölgesindeki cepheler ve dış mekanlar gibi alanlar için idealdir

Şu alanlar için idealdir : Cepheler ve teraslar

Ahşap ve metal ürünler

Dış mekanlarda, özellikle teraslarda ve teraslarda, ara sıra rötuş gerektiren metal ve ahşap mobilyaların yanı sıra elementlerden korunma da yaygındır. Bu amaç içinsahip olduğu ürünlerden bazıları şunlardır: